Miłość na zakręcie - ile odcinków liczy serial Czwórki?

2019-08-20 10:29
Miłość na zakręcie
Autor: Materiały Prasowe

Kolejna już stacja stawia na serial, którzy przyciągnie widzów przed ekrany codziennie o tej samej porze. Miłość na zakręcie to serial nowa produkcja Czwórki, która bez wątpienia ma szansę stać się hitem stacji i wypełnić - przynajmniej na jakiś czas - wakacyjną lukę po Zakochanych po uszy, którzy wrócą dopiero we wrześniu. Miłość na zakręcie podbije serca widzów?

Miłość na zakręcie - ile odcinków liczy serial Czwórki? Fabuła produkcji będzie przede wszystkim skupiać się na historii Jowity, doktor mikrobiologii, która wprost ze świata nauki musi wejść w zupełnie obcą sobie, zdominowaną przez mężczyzn branżę motoryzacyjną, przejmując po zmarłym mężu prowadzenie centrum samochodowego.

Miłość na zakręcie - o czym jest serial?

Widzowie śledzić będą rozbudowane wątki całej galerii postaci. Wśród nich znajdą się: właścicielka pobliskiego baru - Krysia, pełen ułańskiej fantazji i szalonych pomysłów ojciec głównej bohaterki - Wiktor i jej syn - Krystian, zakochany w córce nieuczciwego konkurenta Jowity - Andrzeja, pasjonatka motoryzacji - Ewa czy mechanicy - Sebastian, Darek i Igor.

Miłość na zakręcie - obsada

W główną rolę Jowity wciela się Kamila Boruta. Oprócz niej w serialu zagrają także m.in.:

  • Wioletta Arlak,
  • Karol Strasburger,
  • Jasper Sołtysiewicz,
  • Piotr Makarski,
  • Aleksandra Szwed,
  • Michał Hołub,
  • Mateusz Wróblewski,
  • Sebastian Dziubiel.

Miłość na zakręcie - ile odcinków liczy?

Nowy serial Czwórki startuje w poniedziałek 19 sierpnia o godz. 20:00, a odcinki będą emitowane aż cztery razy w tygodniu - od poniedziałku do czwartku. Tzw. seriale codzienne charakteryzują się bardzo dużą liczbą odcinków w jednym sezonie, dlatego możemy spodziewać się, że Miłość na zakręcie będzie ich liczyć przynajmniej ok. 50.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE