Miłość na cztery łapy: Julia Wieniawa i Antek Królikowski razem na ekranie! Zobaczymy ich w nowym filmie

2020-06-30 16:28 aw
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Autor: WBF

O związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego było w polskim show biznesie niezwykle głośno. Pierwszy raz publicznie pokazali się razem na początku 2017 roku, jednak nie od razu przyznali się do tego, że coś ich łączy. W 2018 roku Wieniawa i Królikowski byli nawet gośćmi w programie The Story of My Life. Historia naszego życia, w którym mogli zobaczyć, jak jako para będą wyglądać za 60 lat. Jednak jeszcze w tym samym roku okazało się, że Julia i Antek nie są już razem.

Miłość na cztery łapy: Julię Wieniawę i Antka Królikowskiego połączy praca! Mamy zobaczyć ich razem na wielkim ekranie. Zarówno kariera Antka, jak i Julii w ostatnich latach nabrała rozpędu. Młodziutka aktorka zagrała m.in. jedną z głównych ról w serialu Zawsze warto, a także w polskim horrorze W lesie dziś nie zaśnie nikt. Z kolei Królikowski zagrał główną rolę w głośnym filmie Patryka Vegi Bad Boy.

Miłość na cztery łapy: Julia Wieniawa i Antek Królikowski we wspólnym filmie

Wieniawa i Królikowski mają nie tylko pojawić się razem na ekranie, ale także - zagrać parę zakochanych! Taką informację podaje Super Express, który dowiedział się, że aktorzy właśnie rozpoczęli pracę nad komedią romantyczną Miłość na cztery łapy. Julia ma wcielić się w powstać Jowity, natomiast Antek - Borysa, który stara się podbić jej serce. Na drodze ich szczęściu ma stanąć jednak ukochany pies Jowity, za którym Borys nie przepada.

Póki co nie są znane żadne konkretniejsze informacje, jak np. data premiery. Biorąc jednak pod uwagę, że Miłość na cztery łapy ma być komedią romantyczną, jest duże prawdopodobieństwo, że film ukaże się na Walentynki. Oprócz Wieniawy i Królikowskiego w filmie mają zagrać także m.in. Michał Koterski, Piotr Stramowski i Nikodem Rozbicki.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE