Filmy o miłości - komedie romantyczne. Najlepsze filmy dla nastolatków

2020-10-26 11:28
Filmy o miłości
Autor: East News/Album Online

Filmy o miłości, czyli komedie romantyczne, melodramaty, romanse i… kino sci-fi! Nie ukrywajmy, każdy czasami ma ochotę powzruszać się razem z bohaterami, przeżyć wielkie zauroczenia i namiętności. Oto najlepsze produkcje, które o miłości mówią najpiękniej!

Filmy o miłości bywają bardzo zabawne albo bardzo smutne. Lubimy oglądać je w samotne wieczory, w czasie imprez w kobiecym gronie, w czasie randek, dla przekory… właściwie zawsze! Wbrew pozorom filmy o miłości nie są wcale kierowane wyłącznie do kobiet, ale do wszystkich, którzy mają romantyczne dusze, marzą o wielkim uczuciu albo po prostu chcą poczuć choćby część tego, co spotyka bohaterów. Filmy o miłości mieszają się z innymi gatunkami – wśród nich są zwariowane komedie romantyczne, ckliwe melodramaty, nieoczekiwane produkcje sci-fi i wstrząsające produkcje akcji. Jakie filmy o miłości szczególnie warto obejrzeć? To już zależy od widzów, okoliczności i humoru… Jeżeli nie potraficie wybrać, mamy coś dla Was. Oto zestawienie najlepszych filmów o miłości, które są idealne na każdą okazję.

Filmy, w których aktorzy uprawiali seks naprawdę [materiał 18+]

Filmy o miłości: Bridget Jones 3

Bridget Jones powraca, by władować się w kolejny miłosny trójkąt! Tym razem w centrum zainteresowania nie będzie jednak ona sama i jej wpadki, ale perspektywa narodzin dziecka, którego ojcem jest… jeden z dwóch mężczyzn. Prawdziwa miłość musi zwyciężyć, ale najpierw trzeba odkryć, które z uczuć jest tym właściwym!

Filmy o miłości: Szczęściarz

Logan (Zac Efron), żołnierz marines, po powrocie z z Iraku postanawia odnaleźć dziewczynę ze zdjęcia, które uratowało mu życie. Już wkrótce odkrywa, że tajemnicza nieznajoma nazywa się Beth, ma małego synka i bardzo potrzebuje pomocy. Mężczyzna decyduje się zmienić dla niej swoje życie.

Filmy o miłości: Love, Rosie

Rosie i Alex od dzieciństwa są najlepszymi przyjaciółmi i oboje zastanawiają się, czy ich relacja nie rozwinie się w coś więcej, jednak seria wydarzeń rozdziela ich na wiele lat. Rosie i Alex wdają się w nowe związki, przeżywają kryzysy i wciąż piszą do siebie listy...

Filmy o miłości: Pamiętnik

Pochodzący z zupełnie różnych światów Allie i Noah na początku lat 40-tych zakochują się w sobie i przeżywają piękne wspólne lato. Już wkrótce zostają jednak rozdzieleni, a ich uczucie zostaje poddane bardzo trudnej próbie… Rachel McAdams i Ryan Gosling zachwycają w jednej z najpopularniejszych ekranizacji powieści Nicholasa Sparksa.

Filmy o miłości: Szkoła uczuć

Szkoła uczuć to historia Landona, szkolnej gwiazdy, oraz Jamie, nieśmiałej córki pastora, którzy mimo dzielącej ich różnic zakochują się w sobie. Chwile ich szczęścia są jednak policzone, bo dziewczyna jest śmiertelnie chora i może nie dożyć nawet zakończenia szkoły – nie mówiąc już o zaręczynach czy ślubie. Landon i tak nie zamierza z niej rezygnować...

Filmy o miłości: Jeden dzień

Emma i Dexter poznają się w noc ukończenia szkoły. Mimo dzielących ich różnic, od razu przypadają sobie do gustu i postanawiają spotykać się tego samego dnia co roku. Na przestrzeni 20 lat wdają się w kolejne związki, odnoszą sukcesy i muszą mierzyć się z tragediami, ale w końcu odkrywają, że to, co najważniejsze, było na wyciągnięcie ręki.

Filmy o miłości: Duma i uprzedzenie

Ekranizacja powieści Jane Austen w gwiazdorskiej obsadzie. Pięć sióstr w georgiańskiej Anglii szykuje się do zamążpójścia. Ich życie zmienia się, gdy w sąsiedztwie postanawiają zamieszkać dwaj kawalerowie. Czyżby miłość i potencjalne związki miały skłócić rodzinę?

Filmy o miłości: Charlie

Logan Lerman, Emma Watson, Ezra Miller i Nina Dobrev w filmie o problemach dorastania, miłości i życiowych tragediach. Charlie, wieczny outsider, na początku liceum zaprzyjaźnia się z Sam i Patrickiem. Relacja z tą dwójką na zawsze zmienia jego życie, ale i pozwala wyjawić pewne tajemnice…

Filmy o miłości: Twój na zawsze

Tyler (Robert Pattinson), zbuntowany nastolatek, pewnej nocy zostaje poturbowany przez silniejszego policjanta. W akcie zemsty postanawia uwieść jego córkę, ale nie zdaje sobie sprawy, że relacja z dziewczyną na zawsze zmieni jego życie…

Filmy o miłości: La La Land

Emma Stone jako początkująca aktorka, Ryan Gosling jako miłośnik jazzu i wieczny marzyciel. Mimo nieprzyjemnego pierwszego spotkania para zakochuje się w sobie, razem dąży do sukcesu i zachwyca w śpiewano-tańczonych scenach. La La Land to hołd oddany najlepszym hollywoodzkim musicalom, kino o miłości do kina, miłości i spełnianiu marzeń.

Filmy o miłości: Gwiazd naszych wina

Miłość i rak, para nastolatków i problemy przerastające siły dorosłych… Cierpiąca na raka tarczycy Hazel na spotkaniu grupy wsparcia poznaje Gusa, koszykarza, który z powodu raka miał amputowaną nogę. We dwoje Gus i Hazel postanawiają cieszyć się życiem! W rolach głównych Shailene Woodley i Ansel Elgort znani z serii Niezgodna./li>

Filmy o miłości: Czas na miłość

Co chcielibyście zrobić, gdybyście mogli cofać się w czasie? Bohater filmu Czas na miłość postanawia znaleźć sobie dziewczynę i przeżyć romans życia! A że przy tym nie potrafi uniknąć powtórek, robi ze swoich poszukiwań prawdziwą komedię. Rachel McAdams zachwyca jak zawsze, a Domhnall Gleeson udowadnia, że jest wschodzącą gwiazdą.

Filmy o miłości: To właśnie miłość

Plejada gwiazd w filmie o miłości w klimacie świąt. Premier Wielkiej Brytanii, kelner, pisarz, biznesmen, artysta – oni wszyscy (i wielu innych) wdają się w romanse, zdradzają, szukają prawdziwych uczuć i odnajdują szczęście. Muszą przy tym odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest najważniejsze i czego chcą najbardziej! Czy gwiazdka sprzyja nowym związkom?

Filmy o miłości: Kocha, lubi, szanuje

Emma Stone i Ryan Gosling powoli stają się najbardziej sprawdzonym ekranowym duetem, a Kocha, lubi, szanuje to przecież ich pierwszy wspólny film. Historia mężczyzny w średnim wieku, który w czasie małżeńskiego kryzysu poznaje seryjnego podrywacza, to opowieść nie tylko o prawdziwej miłości, ale też o przyjaźni i lojalności.

Filmy o miłości: Zanim się pojawiłeś

Lou, zwariowana dziewczyna z małego miasteczka, zatrudnia się jako opiekunka sparaliżowanego po wypadku bogacza. Para już wkrótce zaczyna darzyć się uczuciem, jednak to wcale nie rozwiązuje ich wszystkich problemów. Will, dawniej pewny życia, po wypadku zmaga się z depresją, zaś Lou próbuje znaleźć w swoim życiu cel. Ich uczucie nie raz zostanie wystawione na próbę…

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE