Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie streszczenie po polsku. Zejnep bierze ślub z Mehdim. Faruk usiłuje namówić ją do rozwodu

2021-12-06 10:30

Na początku grudnia 2021 roku na antenie TVP2 wyemitowany został ostatni odcinek Promyka nadziei, w którym widzowie poznali zakończenie losów Ipek, Omera i Bahar. Miejsce uwielbianej tureckiej telenoweli zajął zupełnie nowy serial znad Bosforu - Miłość i przeznaczenie. Główną rolę w produkcji gra Demet Ozdemir, którą widzowie świetnie znają z roli Sanem w Wymarzonej miłości. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu?

Miłość i przeznaczenie streszczenie po polsku. Więzień miłości, Przysięga, Wieczna miłość, Elif, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki czy też Zapach truskawek to tureckie seriale, które skradły serca widzów w Polsce. Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za porwania, pościgi, intrygi, kłamstwa, romanse i zdrady. Wszystko to odnaleźć można w Miłości i przeznaczeniu, czyli tureckiej produkcji, która gości na antenie TVP2 od 3 grudnia 2021 roku. 

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Miłość i przeznaczenie - odcinek 9

W 9. odcinku Miłości i przeznaczenia, którego emisję zaplanowano na środę, 15 grudnia 2021 roku, wszyscy domownicy wstają w bardzo złych humorach. Ekrem zastrzega kartę kredytową Zejnep. Faruk nachodzi Zejnep i usiłuje namówić ją do rozwodu z Mehdim. Mehdi zapewnia Patyczaka, że pozostanie pod jego opieką.

Sonda
Czy oglądasz Miłość i przeznaczenie?