Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie, odcinki 12, 13, 14 - streszczenia. Zejnep wyjedzie do Londynu?

2021-12-20 16:40

Miłość i przeznaczenie to kolejna turecka produkcja, która podbiła serca polskich widzów. Fani seriali znad Bosforu z wypiekami na twarzy przyglądają się losom bohaterów propozycji TVP. W ostatnich odcinkach doszło do kilku ciekawych zwrotów akcji, ale w nadchodzących nie będzie nudniej. Sprawdziliśmy, co się wydarzy.

Miłość i przeznaczenie, odcinki 12, 13, 14 - streszczenia. Bohaterką serialu jest Zeynep – młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin i Ekrem są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem, który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi, przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Miłość i przeznaczenie - odcinek 12

Zejnep idzie do warsztatu Mehdiego ze śniadaniem. Mehdi wysyła za nią Kibrit, by ta przekazała jej pieniądze. Kibrit jest świadkiem, jak Faruk wręcza Zejnep paszport i namawia do wyjazdu do Londynu. Emine pochwala takie rozwiązanie, chyba że Zejnep jednak kocha Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 13

Emine nakłania Zejnep, by odeszła od Mehdiego. Mehdi rozumie rozterki Zajnep i daje jej możliwość wyboru. Zejnep jedzie na lotnisko spotkać się z Farukiem. Pierwszy raz podejmuje decyzję z myślą o samej sobie.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 14

Zejnep mówi Farukowi, że z nim nie wyjedzie. Siostry Mehdiego dowiadują się, że ich brat został aresztowany. Zejnep znajduje paragraf, który pomoże oczyścić Mehdiego z zarzutów.