Miłość i przeznaczenie odc. 29, 30, 31. Nermin wyznaje Meltem, że wie o zdradzie męża. Ahmet Lis więzi Bajrama

2022-01-17 12:33 ek
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały prasowe TVP

Miłość i przeznaczenie to meksykańska telenowela, która emitowana jest na antenie Telewizyjnej Dwójki. Na widzów czekają kolejne losy bohaterów, a także niespodziewane zwroty akcji! Co będzie się działo w odcinkach numer 29, 30 i 31? Streszczenie nadchodzących odcinków serialu Miłość i przeznaczenie, znajdziecie poniżej.

Miłość i przeznaczenie 29, 30, 31 - streszczenie odcinków. Co wydarzy się w serialu? Miłość i przeznaczenie to meksykańska telenowela, która opowiada o losach Zeynep młodej, a w dodatku pięknej dziewczyny, która pochodzi z biednej rodziny. Mając 7 lat ojciec oddał ją na wychowanie do bogatych ludzi. Jej biologiczna matka Sakine, zgodziła się na taki krok, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep. Przybrana matka Nermin i ojciec Ekrem są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. W serialu toczą się wątki miłosne, a także intrygi.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Miłość i przeznaczenie odc. 29 - streszczenie

Zejnep wraca do domu Mehdiego i wciąż jest na niego obrażona. Nuh zaczepia Faruka na ulicy i wywołuje bójkę. Nermin wyznaje Meltem, że wie o zdradzie męża. Sultan i Dżemile znajdują Benal. Dochodzi do awantury. Faruk odwiedza Emine w sklepie. 

Emisja odcinka 29 Miłość i przeznaczenie w poniedziałek 17 stycznia, o godzinie 17:15 w TVP2.

Miłość i przeznaczenie odc. 30 - streszczenie

Sultan i Dżemile wracają od Benal z niczym. Faruk zaprasza Emine do domu na romantyczną kolację. Zejnep nie chce wybaczyć Mehdiemu. Ahmet Lis bije i więzi Bajrama. Gdy Mehdi usiłuje go uwolnić, Ahmet zadaje mu cios nożem. 

Emisja odcinka 30 Miłość i przeznaczenie we wtorek 18 stycznia, o godzinie 17:15 w TVP2.

Miłość i przeznaczenie odc. 31 - streszczenie

Operacja Mehdiego zakończona. Bajram opowiada, jak Mehdi stanął w jego obronie. Zejnep znowu otwiera serce przed nieprzytomnym Mehdim. Benal słyszy rozmowę Nermin z Sakine i dowiaduje się o tym, że Mehdi jest ranny. 

Emisja odcinka 31 Miłość i przeznaczenie w środę 19 stycznia, o godzinie 17:15 w TVP2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE