Miłość i przeznaczenie - dlaczego nie ma odcinka we wtorek 28.06.2022?

2022-06-28 10:56 Adrian Rybak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie to serial, który przez kilka miesięcy przyciągał przed ekrany polskich widzów. Fani tej produkcji przyzwyczaili się, że od poniedziałku do piątku o 17:15 mogą obejrzeć nowe odcinki. Tak jednak nie będzie we wtorek 28 czerwca. Dlaczego nie ma nowego epizodu Miłości i przeznaczenia?

Miłość i przeznaczenie to jedna z wielu telenowel tureckich, która podbiła serca Polskich widzów. Serial można było oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 na antenie stacji TVP2. 27 czerwca 2022 widzowie mogli zobaczyć 140. odcinek. Co się w nim wydarzyło? Zejnep wzięła ślub z Baryszem, Dżemile zaszła w ciążę, Emine zaproponowała Sawaszowi wspólne mieszkanie, a na koniec Zejnep otworzyła z Gulbin fundację wspierającą młode kobiety. Część fanów telenoweli czekało na nowy odcinek, jednak 28 czerwca o 17:15 w TVP2 pojawił się inny serial. Dlaczego nie ma nowego epizodu Miłości i przeznaczenia?

ZOBACZ TAKŻE: Miłość i przeznaczenie - powstaną nowe odcinki tureckiej telenoweli?

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Miłość i przeznaczenie 28.06.2022 - dlaczego nie ma odcinka?

28 czerwca widzowie Telewizji Polskiej nie zobaczyli nowego odcinka Miłości i przeznaczenia. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. 140. odcinek, który zobaczyli dzień wcześniej, był ostatnim. Teraz TVP2 rozpoczyna emisję nowej tureckiej telenoweli pod tytułem Zakazany owoc. O czym jest?

ZOBACZ TAKŻE: Zakazany owoc - 5 powodów, dla których warto obejrzeć nowy turecki serial

Zakazany owoc - o czym jest serial?

Zakazany owoc to turecka telenowela, która opowiada historię dwóch sióstr - Yilidz i Zeynep. Kobiety mieszkają razem w biedniejszej dzielnicy Stambułu. Pomimo tego, że są siostrami, różnią się jak ogień i woda. Yilidz marzy o fortunie, wystawnym życiu oraz bogatym mężczyźnie, natomiast Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów, którzy wprowadzają je do swojego świata.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE