Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie - powstaną nowe odcinki tureckiej telenoweli?

2022-06-27 12:57

Miłość i przeznaczenie żegna się z widzami. Po miesiącach codziennej dawki nowych odcinków fani będą musieli rozstać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Niektórzy zastanawiają się jednak, czy jest szansa na nowy sezon. Sprawdziliśmy, czy producenci planują nagranie kolejnych odcinków tej telenoweli.

Miłość i przeznaczenie to telenowela, która przyciągała przed ekrany wielu widzów Telewizji Polskiej. To kolejna turecka produkcja, która podbiła serca polskiej publiczności. Produkcja składa się z 140 odcinków i ostatni z nich wyemitowano na antenie TVP2 w poniedziałek 27 czerwca 2022. Co się w nim wydarzyło? Zejnep wzięła ślub z Baryszem, Dżemile zaszła w ciążę, Emine zaproponowała Sawaszowi wspólne mieszkanie, a na koniec Zejnep otworzyła z Gulbin fundację wspierającą młode kobiety. Wiele osób liczy na to, że jednak pojawią się nowe odcinki tej produkcji znad Bosforu. Czy jest na to szansa? Sprawdziliśmy, jakie plany mają producenci.

ZOBACZ TAKŻE: Miłość i przeznaczenie: co obejrzeć po zakończeniu serialu? TOP5 produkcji, które przypadną wam do gustu

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Miłość i przeznaczenie - czy będzie nowy sezon?

Fani serialu Miłość i przeznaczenie zastanawiają się, czy powstaną nowe odcinki ich ulubionej telenoweli. Niestety, producenci nie planują nakręcenia drugiego sezonu. Aktualnie ekipa, która stała za sukcesem tego tytułu, zajmuje się produkcją innego serialu.

Miłość i przeznaczenie - co zastąpi serial?

Widzowie TVP2 nie zostaną bez nowego serialu. Już od wtorku 28 czerwca na antenie TVP2 można oglądać nową telenowelę pod tytułem Zakazany owoc. Opowiada o historii dwóch sióstr, które przypadkiem znajdują się w świecie milionerów ze Stambułu.

ZOBACZ TAKŻE: Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu