Miłość i przeznaczenie 140 - streszczenie ostatniego odcinka. Co się wydarzy w finale?

2022-06-26 21:59 NN
Miłość i przeznaczenie 140 - streszczenie ostatniego odcinka. Co się wydarzy w finale?
Autor: materiały prasowe TVP Miłość i przeznaczenie 140 - streszczenie ostatniego odcinka. Co się wydarzy w finale?

Miłość i przeznaczenie dobiega końca! Co się wydarzy w finale? Kiedy premiera ostatniego odcinka głośnego tureckiego serialu? Przedstawiamy streszczenie 140. odcinka Miłości i przeznaczenia, oraz zdradzamy szczegóły jego emisji.

Miłość i przeznaczenie to popularna turecka telenowela, która zagościła na polskich ekranach w grudniu ubiegłego roku i z miejsca podbiła widzów. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Zdradzamy, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie", oraz kiedy odbędzie się emisja. Czy historia Zejnep zakończy się szczęśliwie?

Miłość i przeznaczenie 140: STRESZCZENIE ostatniego odcinka. Co się wydarzy w finale?

"Miłość i przeznaczenie" wyłamie się ze schematu tureckich telenowel i zaserwuje nam szczęśliwe zakończenie! Streszczenie 140. i zarazem finałowego odcinka "Miłości i przeznaczenia" prezentuje się następująco: Zejnep bierze ślub z Baryszem. Dżemile zachodzi w ciążę. Emine proponuje Sawaszowi wspólne mieszkanie. Zejnep otwiera z Gulbin fundację wspierającą młode kobiety.

Miłość i przeznaczenie 140: kiedy premiera finałowego odcinka?

140. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie jednocześnie ostatnim i zobaczymy go pod koniec czerwca. Emisja odbędzie się w poniedziałek 27 czerwca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Dla fanów tureckich seriali mamy jednak dobre wieści - miejsce "Miłości i przeznaczenia" zajmie inna obiecująca produkcja zatytułowana "Zakazany owoc". O szczegółach fabularnych i dacie premiery pisaliśmy wam TUTAJ.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem "Miłość i przeznaczenie"?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE