Miłość i przeznaczenie 111, 112, 113, 114, 115 streszczenie. Barysz oświadczy się Zejnep, a Dżemile i Nuh opuszczają dom Nermin

2022-05-14 15:10 Leon Pietrzak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach tureckiego serialu „Miłość i przeznaczenie”? Zejnep zacznie rozważać rozstanie z Baryszem. Mężczyzna będzie złościł się na swoją siostrą za to, że ta wtrąca się w jego życie. Co jeszcze czeka widzów? Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków 111-115, które będą emitowane od 16 do 20 maja w TVP2.

Miłość i przeznaczenie odc. 111, 112, 113, 114, 115 - streszczenie na cały tydzień. Seriale znad Bosforu cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Jedną z najchętniej oglądanych produkcji jest "Miłość i przeznaczenie" - czyli tytuł, który zajął miejsce Promyka Nadziei. Historia Zejnep i Barysza szybko skradła serca widzów, a wielu fanów niecierpliwie wyczekuje nowych odcinków. Nadchodzące epizody zapowiadają się niezwykle ciekawie! Nuh i Dżemile będą myśleć o przyszłości i zaczną ją planować, a Barysz oświadczy się Zejnep. To oczywiście nie koniec, bo wydarzy się jeszcze więcej! Poniżej prezentujemy streszczenia do odcinków, które będzie można oglądać od 16 maja na TVP2 o godz. 17:15.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile odcinków ma Miłość i przeznaczenie? Kiedy ostatni i co się wydarzy w finale?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Miłość i przeznaczenie - odcinek 111

Ali Ryza robi Baryszowi wykład, jak powinien postąpić z Zejnep. Po rozmowie z Ozlem Zejnep rozważa rozstanie z Baryszem. Nermin przekonuje, by posłuchała głosu serca. Benal chce po cichu opuścić dom Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 112

Benal oświadcza Mehdiemu, że chce rozwodu, a on zamyka ją w pokoju. Zejnep i Barysz ratują z opresji ją i małą Mużgan. Barysz oświadcza się Zejnep. Nuh i Dżemile wynoszą się z domu Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 113

Barysz wyznaje Alemu, że oświadczył się Zejnep. W domu Nermin i reszty kobiet znów zjawia się Nuh z Dżemile oraz Benal z córką. Ozlem ma wątpliwości, co do ślubu Barysza z Zajnep. Mehdi zgadza się na odejście Benal, ale nie chce oddać małej Mużgan.

Sonda
Który serial jest lepszy? Promyk nadziei czy Miłość i przeznaczenie?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 114

Barysz złości się na siostrę za wtrącanie się w jego życie. Zejnep próbuje zrozumieć postępowanie Özlem. Dżemile i Nuh opuszczają dom Nermin. Özlem postanawia opuścić swych braci i wuja.

ZOBACZ TAKŻE: Miłość i przeznaczenie - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie serialu

Miłość i przeznaczenie - odcinek 115

Benal zostawia Mużgan powierzając ją Zejnep i po cichu odchodzi. Nuh i Dżemile snują plany na przyszłość. Kobiety w domu Nermin są zdumione zniknięciem Benal. Zejnep zawiadamia Mehdiego i ten zabiera córkę.

Jesteś fanem seriali i kina?

Ten podcast jest właśnie dla Ciebie! Posłuchaj nowych odcinków TO SIĘ KRĘCI.

Listen to "Wikingowie" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE