Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie 111, 112, 113, 114, 115 streszczenie. Barysz oświadczy się Zejnep, a Dżemile i Nuh opuszczają dom Nermin

2022-05-14 15:10

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach tureckiego serialu „Miłość i przeznaczenie”? Zejnep zacznie rozważać rozstanie z Baryszem. Mężczyzna będzie złościł się na swoją siostrą za to, że ta wtrąca się w jego życie. Co jeszcze czeka widzów? Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków 111-115, które będą emitowane od 16 do 20 maja w TVP2.

Miłość i przeznaczenie odc. 111, 112, 113, 114, 115 - streszczenie na cały tydzień. Seriale znad Bosforu cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Jedną z najchętniej oglądanych produkcji jest "Miłość i przeznaczenie" - czyli tytuł, który zajął miejsce Promyka Nadziei. Historia Zejnep i Barysza szybko skradła serca widzów, a wielu fanów niecierpliwie wyczekuje nowych odcinków. Nadchodzące epizody zapowiadają się niezwykle ciekawie! Nuh i Dżemile będą myśleć o przyszłości i zaczną ją planować, a Barysz oświadczy się Zejnep. To oczywiście nie koniec, bo wydarzy się jeszcze więcej! Poniżej prezentujemy streszczenia do odcinków, które będzie można oglądać od 16 maja na TVP2 o godz. 17:15.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile odcinków ma Miłość i przeznaczenie? Kiedy ostatni i co się wydarzy w finale?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Miłość i przeznaczenie - odcinek 111

Ali Ryza robi Baryszowi wykład, jak powinien postąpić z Zejnep. Po rozmowie z Ozlem Zejnep rozważa rozstanie z Baryszem. Nermin przekonuje, by posłuchała głosu serca. Benal chce po cichu opuścić dom Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 112

Benal oświadcza Mehdiemu, że chce rozwodu, a on zamyka ją w pokoju. Zejnep i Barysz ratują z opresji ją i małą Mużgan. Barysz oświadcza się Zejnep. Nuh i Dżemile wynoszą się z domu Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 113

Barysz wyznaje Alemu, że oświadczył się Zejnep. W domu Nermin i reszty kobiet znów zjawia się Nuh z Dżemile oraz Benal z córką. Ozlem ma wątpliwości, co do ślubu Barysza z Zajnep. Mehdi zgadza się na odejście Benal, ale nie chce oddać małej Mużgan.

Sonda
Który serial jest lepszy? Promyk nadziei czy Miłość i przeznaczenie?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 114

Barysz złości się na siostrę za wtrącanie się w jego życie. Zejnep próbuje zrozumieć postępowanie Özlem. Dżemile i Nuh opuszczają dom Nermin. Özlem postanawia opuścić swych braci i wuja.

ZOBACZ TAKŻE: Miłość i przeznaczenie - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie serialu

Miłość i przeznaczenie - odcinek 115

Benal zostawia Mużgan powierzając ją Zejnep i po cichu odchodzi. Nuh i Dżemile snują plany na przyszłość. Kobiety w domu Nermin są zdumione zniknięciem Benal. Zejnep zawiadamia Mehdiego i ten zabiera córkę.

Jesteś fanem seriali i kina?

Ten podcast jest właśnie dla Ciebie! Posłuchaj nowych odcinków TO SIĘ KRĘCI.

Listen to "Wikingowie" on Spreaker.