Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie serialu

2021-11-26 14:15

Wielkimi krokami zbliża się finał Promyka nadziei. Już wkrótce widzowie poznają zakończenie losów Ipek, Omera i Bahar i pożegnają się z ulubionymi bohaterami. Miejsce tureckiej telenoweli zajmie nowa produkcja znad Bosforu - Miłość i przeznaczenie. Główną rolę w serialu gra aktorka, którą widzowie świetnie znają z Wymarzonej miłości. Kto jest kim w Miłości i przeznaczeniu? Poznajcie aktorów oraz bohaterów telenoweli.

Miłość i przeznaczenie - obsada. Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy, a nawet lat. Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok, intrygi, kłamstwa, romanse, zdrady, porwania oraz mrożące krew w żyłach akcje. Nie dziwi wiec fakt, że na antenie Telewizji Polskiej debiutują kolejne telenowele znad Bosforu. Miłość i przeznaczenie będzie mieć premierę już 3 grudnia 2021 roku, o godzinie 17:15 w TVP2. Kolejne epizody hitu będą emitowane od poniedziałku do piątku, o tej samej porze. 

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Miłość i przeznaczenie - o czym jest serial?

Zeynep to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin i Ekrem są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Sonda
Czy oglądasz Miłość i przeznaczenie?

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno...

Miłość i przeznaczenie - kto jest kim?

  • Demet Ozdemir jako Zeynep,
  • Zuhal Gencer jako Sakine,
  • Senan Kara jako Nermin,
  • Nail Kirmizigul jako Ekrem,
  • Engin Hepileri jako Faruk,
  • Ibrahim Celikkol jako Mehdi.