Miłość i medycyna - powtórki. Kiedy i o której oglądać w TV i online?

2021-04-19 9:03 kg
Pielęgniarki i pielęgniarze
Autor: materiały TVP

Finał Mata Hari zbliża się wielkimi krokami. Już we wtorek, 20 kwietnia 2021 roku widzowie zobaczą ostatni odcinek rosyjsko-portugalskiego serialu historycznego. Kilka dni później na antenie Telewizji Polskiej premierę będzie mieć duńska produkcja Miłość i medycyna, w której główne role grają: Molly Blixt Egelind, Jesper Groth, Mikkel Hilgart oraz Anna Stokholm. Kiedy i o której oglądać serial w TV i online?

Miłość i medycyna - powtórki. Miłość, choroba, zdrowie i lęk przed egzaminami w duńskim szpitalu w latach 50-tych. Erik i Anna są jednymi z pierwszych, którzy zostali przyjęci do szkoły pielęgniarskiej, w której mężczyźni i kobiety szkolą się razem. Ze względu na brak wyszkolonych pielęgniarek, rząd duński podejmuje próbną decyzję, że mężczyzna może pracować jako pielęgniarka. Mężczyznom nie jest łatwo zostać przyjętym na stanowisko pielęgniarki w środowisku pracy, w którym panują staromodne hierarchie i surowa, dyscyplinarna etyka pracy.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Miłość i medycyna - powtórki

Serial Miłość i medycyna zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów w poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku. Kolejne odcinki produkcji będą emitowane od poniedziałku do czwartku, o godzinie 21:50 w TVP2. Niestety Telewizja Polska nie przewiduje telewizyjnych powtórek serialu. Produkcja z pewnością trafi jednak na platformę vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE