Milionerzy - zgłoszenie. Jak wziąć udział w teleturnieju?

2021-03-25 11:23 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Milionerzy to jeden z najbardziej znanych i najchętniej oglądanych polskich teleturniejów. Choć jego zasady są bardzo proste, każdy odcinek niesie za sobą ogromne emocje. W Polsce zadebiutował on w 1999 roku, a z kilkoma przerwami emitowany jest do dziś. Jak na razie tylko trzem osobom w naszym kraju udało się poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania i zgarnąć główną wygraną, czyli milion złotych.

Milionerzy - zgłoszenie. Jak wziąć udział w teleturnieju? Wygranie miliona złotych to marzenie wielu widzów programu, którzy podczas każdego odcinka udzielają odpowiedzi przed telewizorem razem z uczestnikami Milionerów. Każdy fan programu z pewnością niejednokrotnie wyobrażał sobie, jak sam poradziłby sobie siedząc w studiu, na przeciwko Huberta Urbańskiego.

Milionerzy - zgłoszenie. Jak wziąć udział w teleturnieju?

Na stronie TVN cały czas widnieje informacja o możliwości wzięcia udziału w castingu i zgłoszenia się do programu. Aby to zrobić, należy dokładnie przeczytać klauzulę i regulamin castingu, wypełnić formularz i wysłać zgłoszenie. Jak czytamy na stronie, produkcja programu kontaktuje się z wybranymi osobami i zaprasza je na casting bezpośredni. W formularzu należy wypełnić podstawowe dane na swój temat, a także uzasadnić, dlaczego to właśnie ty wygrasz milion złotych. Formularz zgłoszeniowy i wszelkie informacje znajdują się na oficjalnej stronie TVN.

Chiny zbudowały sztuczną gwiazdę | ESKA XD - Mobmania #18
NAJNOWSZE