Milionerzy: Wydalina mszyc zwana spadzią - co zawiera?

2021-07-19 11:58 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Czego szczególnie dużo zawiera wydalina mszyc zwana spadzią? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Czego szczególnie dużo zawiera wydalina mszyc zwana spadzią? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) strawionej soli, B) niestrawionego cukru, C) spadziowego miodu, D) obornika.

Czego szczególnie dużo zawiera wydalina mszyc zwana spadzią?

Tak brzmiało pytanie za 5 tys. zł. Uczestnik nie znał odpowiedzi, dlatego postanowił skorzystać z telefonu do przyjaciela. Niestety - on również nie potrafił mu pomóc. Koniec końców zaryzykował i zaznaczył D. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to B) niestrawionego cukru.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE