Milionerzy: węza stanowi zaczątek...

2021-06-09 20:10 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Węza stanowi zaczątek... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestniczka wykorzystała dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Węza stanowi zaczątek... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) robótki ręcznej B) człowieka C) umowy cywilnoprawnej D) plastra pszczelego.

Węza stanowi zaczątek...

Tak brzmiało pytanie za 10 tysięcy złotych. Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowiła wykorzystać koło ratunkowe - publiczność. Osoby zgromadzone w studiu w 44% wskazały odpowiedź D) plastra pszczelego, w 30% - A) robótki ręcznej oraz w 26% - C) umowy cywilnoprawnej. Uczestniczka zaufała publiczności i zaznaczyła odpowiedź D) plastra pszczelego. Była to dobra decyzja, ponieważ to prawidłowy wariant.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE