Milionerzy: uprawiającemu bouldering grozi...

2021-06-17 20:05 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Uprawiającemu bouldering grozi... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik wykorzystał dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Uprawiającemu bouldering grozi... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) utonięcie B) upadek z wysokości C) zatrucie CO2 D) spłonięcie. 

Uprawiającemu bouldering grozi...

Tak brzmiało pytanie za 10 tysięcy złotych. Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe - publiczność. Osoby zgromadzone w studiu w 53% wskazały B) upadek z wysokości, w 22% - D) spłonięcie, w 16% - C) zatrucie CO2, a w 9% - A) utonięcie. Uczestnik zaufał publiczności i zaznaczył B) upadek z wysokości i była to dobra decyzja, ponieważ to poprawny wariant.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE