Milionerzy: jeśli chodzi o I sekretarzy PZPR, rok 1970 to bardzo późny Gomułka i bardzo wczesny...

2021-06-09 20:00 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Jeśli chodzi o I sekretarzy PZPR, rok 1970 to bardzo późny Gomułka i bardzo wczesny... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik wykorzystał dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Jeśli chodzi o I sekretarzy PZPR, rok 1970 to bardzo późny Gomułka i bardzo wczesny... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Ochab B) Bierut C) Gierek D) Jaruzelski.

Jeśli chodzi o I sekretarzy PZPR, rok 1970 to bardzo późny Gomułka i bardzo wczesny...

Tak brzmiało pytanie za 40 tysięcy złotych. Uczestnik nie był pewny poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe - pół na pół. Pozostały warianty A) Ochab oraz C) Gierek. Uczestnik zaznaczył C) Gierek i była to bardzo dobra decyzja, ponieważ to prawidłowa odpowiedź.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE