Milionerzy - ruszył casting! Jak się zgłosić do programu?

2022-01-21 10:50 Leon Pietrzak
Milionerzy
Autor: Materiały prasowe TVN

Teraz każdy ma szansę wygrać milion! Ruszył casting do nowego sezonu Milionerów. To jeden z najbardziej znanych i najchętniej oglądanych polskich teleturniejów. Jak zgłosić się do programu? Odpowiadamy w artykule.

Jak zgłosić się do programu Milionerzy? Choć zasady programu są bardzo proste, to każdy odcinek niesie za sobą ogromne emocje. Polski teleturniej, to jeden z najbardziej znanych i najchętniej oglądanych programów w telewizji. Wygranie miliona złotych to marzenie wielu widzów programów, którzy podczas każdego odcinka udzielają odpowiedzi przed telewizorem razem z uczestnikami Milionerów. Każdy z nas pewnie niejednokrotnie myślał, jak to jest zasiąść na przeciwko Huberta Urbańskiego. Teraz jest szansa! Co zrobić, aby spróbować zawalczyć o wielkie pieniądze, a już na pewno o niesamowitą przygodę w telewizji?

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

Milionerzy - Jak zgłosić się na casting do programu?

Główną nagrodą w teleturnieju jest 1 milion złotych. W Polsce zdobyto ją czterokrotnie - w 2010, 2018, 2019 i 2021 roku. Teraz twórcy programu szukają osoby, która dołączy do pozostałych zwycięzców. Aby zgłosić się do programu Milionerzy, wystarczy wejść na stronę milionerzy.tvn.pl lub kliknąć W TEN LINK.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE