Maksymilian Bilewicz - kim jest niezwykły uczestnik Milionerów? Czy to on zgarnie milion?

2019-03-04 15:36 k.w.
Maksymilian Bilewicz - kim jest niezwykły uczestnik Milionerów? Czy to on zgarnie milion?
Autor: screen Milionerzy

25 lutego 2019 roku rozpoczął się nowy, piąty sezon teleturnieju Milionerzy. Program po raz kolejny da szansę na zgarnięcie miliona. Dotychczas w polskiej edycji wygrały dwie osoby - Krzysztof Wójcik ze Szczecina, 28 marca 2010 roku oraz Maria Romanek - 21 marca 2018 roku. Czy najnowszy sezon przyniesie kolejnego zwycięzcę? Jest na to duża szansa. Maksymilian Bilewicz w kilkanaście minut odpowiedział na 11 pytań. W najbliższym odcinku zobaczymy jego zmagania z pytaniem o milion. Kim jest uczestnik teleturnieju?

Maksymilian Bilewicz - kim jest wyjątkowy uczestnik Milionerów, który ma szansę na wygranie miliona złotych? W ostatnim odcinku Milionerów, wyemitowanym 28 lutego 2019 roku, o sporą wygraną walczył Maksymilian Bilewicz, 24-latek z Poznania. W kilkanaście minut poradził sobie z 11 pytaniami i to w brawurowy sposób! Czy wygra milion złotych? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Maria Romanek w Milionerach. To ona wygrała milion! Kim jest?

Zobacz: W co Zeus zamienił nimfę Dafne? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Maksymilian Bilewicz - kim jest?

W odcinku Milionerów, miała miejsce niezwykła walka o milion złotych. Maksymilian Bilewicz w zaledwie kilkanaście minut odpowiedział prawidłowo na 11 pytań. Nie straszne były mu pytania o mitologię, o policyjną tarczę, o pole widzenia sobka, o generała Składkowskiego czy o osadę polskich imigrantów. Wykorzystał tylko dwa koła ratunkowe - pół na pół oraz publiczność. To oznacza, że w ostatnim pytaniu będzie mógł pomóc przyjaciel Maksymiliana.

Kim jest 24-latek? Pochodzi z Poznania i zajmuje się projektowaniem wnętrz kuchennych. Studiuje z kolei śpiew operowy, a jego ulubionym kompozytorem jest Mozart. Jak pokazał w programie - ma niezwykle wszechstronną wiedzę. Czy zagwarantuje ona zwycięstwo? O tym przekonamy się, oglądając odcinek Milionerów w poniedziałek 4 marca. Teleturniej transmitowany jest o godzinie 20:55.

Najnowsze