Milionerzy - pytanie za milion 19.06.2021. Jak brzmiało i jaka jest odpowiedź?

2021-07-19 11:01 Alicja Wójcik
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Polska edycja Milionerów emitowana jest z przerwami już od niemal 11 lat, a nadal póki co mamy tylko trzy osoby, którym udało się wyjść ze studia z najwyższą wygraną. W 2010 roku był to Krzysztof Wójcik, w 2018 roku Maria Romanek, a w 2019 roku Katarzyna Kant-Wysocka. Póki co nie znalazł się czwarty uczestnik, który dołączyłby do tego grona, jednak kilku osobom udało się usłyszeć pytanie za milion złotych.

Milionerzy - pytanie za milion 19.06.2021. Jak brzmiało i jaka jest odpowiedź? Jednym z graczy, któremu Hubert Urbański przeczytał pytanie za milion złotych, był Maciej Adamski w 398 odcinku programu. Stacja TVN postanowiła przypomnieć ten wyjątkowy moment w czasie powtórek, które emitowane są w wakacje 2021 roku.

Milionerzy - pytanie za milion 19.06.2021. Jak brzmiało i jaka jest odpowiedź?

Maciej radził sobie świetnie i przez większość pytań przebrnął bez większych problemów. Co więcej, do ostatniego pytania udało mu się dojść, zachowując ostatnie koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Pytanie za milion złotych brzmiało następująco:

Manat karaibski, tak jak afrykański, z kończyn ma tylko przednie. A manat azerbejdżański, tak jak turkmeński:

A) ma i przednie, i tylne

B) zastąpił rubla

C) zakrywa całe ciało

D) jest samotnikiem

Maciej nie znał niestety odpowiedzi na nie, a przyjaciel, do którego zadzwonił, nie potrafił mu pomóc. Ostatecznie uczestnik postanowił zrezygnować. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast B) zastąpił rubla.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE