Milionerzy: Portugalczyk Osculati 'Zmącił duszę mą dziewczęcą, potem ciało zawiódł śmiało...'

2021-06-22 12:19 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Portugalczyk Osculati 'Zmącił duszę mą dziewczęcą, potem ciało zawiódł śmiało...'. Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Portugalczyk Osculati 'Zmącił duszę mą dziewczęcą, potem ciało zawiódł śmiało...'. Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) i przeczesał baki, B) w gęste krzaki, C) na Frascati, D) na kakao.

Portugalczyk Osculati 'Zmącił duszę mą dziewczęcą, potem ciało zawiódł śmiało...'

Tak brzmiało pytanie za 40 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z koła pół na pół, jednak nadal nie był pewien poprawnej odpowiedzi. Zadzwonił więc do przyjaciela, po czym zdecydował zaznaczyć C. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź C) na Frascati jest prawidłowa.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE