Milionerzy: który z tych krajów złożył ofertę prezydentury Einsteinowi?

2021-06-14 20:05 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Który z tych krajów złożył ofertę prezydentury Einsteinowi? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestniczka wykorzystała dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Który z tych krajów złożył ofertę prezydentury Einsteinowi? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Niemcy B) USA C) Izrael D) Szwajcaria. 

Który z tych krajów złożył ofertę prezydentury Einsteinowi?

Tak brzmiało pytanie za 250 tysięcy złotych. Uczestniczka nie była pewna odpowiedzi, dlatego postanowiła wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Osoba, do której dodzwoniła się uczestniczka, nie znała poprawnej odpowiedzi. Mimo to kobieta postanowiła zaryzykować i zaznaczyła odpowiedź C) Izrael i była to bardzo dobra decyzja, ponieważ to poprawna odpowiedź. 

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE