Mikołaj znów weźmie młot do ręki: horror „Dzika noc” doczeka się sequela

2023-01-25 15:22 Natalia Nowecka
Horror „Dzika noc” z Davidem Harbourem doczeka się sequela
Autor: kadr z wideo Horror „Dzika noc” z Davidem Harbourem doczeka się sequela

Już wiemy, co będziemy oglądać w kolejne święta – David Harbour powróci jako brutalny Mikołaj w sequelu „Dzikiej nocy”.

„Dzika noc” to kolejna produkcja ze styku filmu świątecznego i brutalnego horroru, która ikonicznego Mikołaja przedstawia w dość… niecodziennym wydaniu. Zeszłoroczny film z gwiazdorem „Stranger Things”, który z młotem w ręku ratuje gwiazdkę okazał się globalnym hitem i powróci – a jakże – w kolejnej części.

Horror „Dzika noc” z Davidem Harbourem doczeka się sequela

„Dzika noc” zarobiła na świecie ok. 75 mln dolarów, przy 20-milionowym budżecie, co zdecydowanie można uznać za sukces finansowy. Ponadto film trafił później do streamingu, gdzie również zrobił niemałą furorę, zatem decyzja o realizacji sequela była już tylko formalnością.

Film nakreśla nam losy rodziny zaatakowanej przez dwóch kryminalistów (o jakże wdzięcznych imiona) i w której obronie stanął Mikołaj daleki od tego, jak portretują go produkcje familijne.

O kontynuacji wiemy na ten moment niewiele. Twórca zdradził, że są obecnie na etapie podpisywania umów i ustalania wszelkich szczegółów. Ujawniono tylko, że opracowaniem scenariusza ponownie zajmą się Pat Casey i Josh Miller.

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE