Mikołaj Śmieszek: wiek, wzrost, TikTok, Instagram, Wisła Kraków, dziecko, dziewczyna

2020-11-25 16:18 AW
Mikołaj Śmieszek
Autor: TRICOLORS/East News

Mikołaj Śmieszek: wiek, wzrost, TikTok, Instagram, Wisła Kraków, dziecko, dziewczyna - te zapytania na temat uczestnika Top Model ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Mikołaj pochodzi z Rabki-Zdrój, niewielkiego miasta w województwie małopolskim. Początkowo chciał zostać piłkarzem, jednak przerwał treningi i zamarzył o karierze modela. Jak na sportowca przystało, jest bardzo ambitny i nie lubi przegrywać.

Mikołaj Śmieszek: wiek, wzrost, TikTok, Instagram, Wisła Kraków, dziecko, dziewczyna - te frazy na temat finalisty Top Model wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Mikołaju Śmieszku? Uczestnik programu TVN ma dwoje starszego rodzeństwa, a w rozwijaniu kariery w modelingu najbardziej wspiera go jego mama.

Mikołaj Śmieszek: wiek

Nie znamy dokładnej daty urodzenia Mikołaja, jednak wiadomo, że podczas 9. edycji Top Model miał 19 lat, co oznacza, że urodził się w 2001 roku.

Mikołaj Śmieszek: wzrost

Mikołaj, jak na modela przystało, jest bardzo wysoki. Mierzy 187 cm.

Mikołaj Śmieszek: TikTok

TikTok uczestnika Top Model to smieszekmikolaj.

Mikołaj Śmieszek: Instagram

Instagram Mikołaja to smieszekmikollaj. Obecnie najstarsze zdjęcie jest z końca września 2020 roku, a Mikołaj dzieli się głównie zdjęciami z sesji zdjęciowych z programu.

Mikołaj Śmieszek: Wisła Kraków

Mikołaj, zanim rozpoczął karierę w modelingu, trenował piłkę nożną. Przez kilka lat grał w szkółce Wisły Kraków.

Mikołaj Śmieszek: dziewczyna

Mikołaj nie dzieli się informacjami ze swojego prywatnego życia - tę sferę jak na razie zostawia dla siebie. Nie wiadomo, czy uczestnik Top Model jest z kimś w związku.

Przyjaciółki FINAŁ 16 sezonu ZWIASTUN. Dramatyczne zwroty akcji w ostatnim 194 odcinku
NAJNOWSZE