Mikołaj Roznerski pokazał siostrę! Fani aktora widzą uderzające podobieństwo

2020-06-15 17:14 aw
Mikołaj Roznerski
Autor: WBF

Mikołaj Roznerski to obecnie jedno z najgorętszych polskich nazwisk! Już od paru ładnych lat widzowie mogą oglądać go w kilku głośnych filmach rocznie. Roznerski zagrał w popularnych komediach romantycznych jak Porady na zdrady, Narzeczony na niby czy też w trzeciej części Kogla-Mogla. Co więcej od 8 lat świetnie znany jest widzom najchętniej oglądanego polskiego serialu - M jak miłość, w którym wciela się w postać Marcina Chodakowskiego.

Mikołaj Roznerski pokazał siostrę! Rzeczywiście są do siebie tak podobni? Fani aktora zachwycili się udostępnioną przez niego fotką. Już na początku 2020 roku aktor wrzucił na swój Instagram zdjęcie z siostrą, jednak z czasów, kiedy byli dziećmi. Jak możemy przeczytać w opisie, tamta fotka była z 1999 roku. Jak rodzeństwo Roznerskich prezentuje się dzisiaj?

Mikołaj Roznerski pokazał siostrę! Widać podobieństwo?

Post pojawił się na Instagramie aktora w niedzielę 14 czerwca. Na zdjęciu ze swoją młodszą siostrą Agatą Mikołaj pozuje na jednej z ulic Wrocławia, który jest ich rodzinnym miastem. Fotkę, która wygląda jak typowe zdjęcie ze spaceru, siostra aktora skomentowała żartobliwie, że wyglądają 'jak dwa muppety'.

Pod zdjęciem rodzeństwa Roznerskich pojawiła się lawina komentarzy od fanów, którzy są zdania, że Mikołaj i Agata są do siebie niezwykle podobni. Co ciekawe, kilka osób zwróciło także uwagę, że Agata przypomina z wyglądu partnerkę aktora, Adrianę Kalską! Pojawiły się komentarze obserwatorów, którzy byli przekonani, że na zdjęciu Mikołaj pozuje właśnie z Adą. Po tym wesołym zdjęciu z pewnością można wywnioskować, że rodzeństwo Roznerskich jest ze sobą bardzo związane i dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Cena wolności ZWIASTUN nowego serialu w TVP1, który będzie drugą Zniewoloną. Premiera już 8.06.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE