Michalina Wojciechowska - wiek, wzrost, wymiary, Top Model, Ostróda, chłopak, Maciej Skiba, Instagram

2022-12-07 16:54 Adrian Rybak
Michalina Wojciechowska
Autor: instagram.com/michalinawojciechowska Michalina Wojciechowska - kim jest finalistka Top Model 11?

Michalina Wojciechowska to jedna z uczestniczek 11. edycji programu Top Model, który można oglądać na antenie TVN. Już 7 grudnia 2022 weźmie udział w wielkim finale, gdzie zawalczy o główną nagrodę. Kim jest kandydatka na nową polską supermodelkę? Sprawdź ciekawostki na temat wschodzącej gwiazdy modelingu.

Michalina Wojciechowska - kim jest? Wiek, wzrost, wymiary, Top Model, Ostróda, chłopak, Maciej Skiba, Instagram to informacje, których internauci najczęściej poszukują na temat uczestniczki programu Top Model 11. To te frazy najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce Google, kiedy wpiszemy jej nazwisko. Sprawdź w jednym miejscu najważniejsze informacje na temat początkującej modelki.

Top Model 11 - uczestniczka wybuchła płaczem! Joanna Krupa ZŁAMAŁA zasady programu?

Michalina Wojciechowska - wiek

Michalina Wojciechowska urodziła się w 1999 roku. W 2022 skończyła 23 lata.

Michalina Wojciechowska - wzrost

Gwiazda Top Model ma 172 cm wzrostu.

Michalina Wojciechowska - wymiary

Michalina ma 89 cm w biodrach i 62 cm w tali.

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Michalina Wojciechowska - Top Model

Michalina w 2022 roku zgłosiła się do programu Top Model i została jedną z najważniejszych uczestniczek 11. edycji. Joanna Krupa nie ukrywała, że to właśnie ona jest jej faworytką. Dodatkowo Michalina została zapamiętana przez widzów nie tylko przez dobre zdjęcia i pokazy, ale również przez konflikty i romans z jednym z uczestników.

Michalina Wojciechowska - Ostróda

Michalina pochodzi z Ostródy, choć urodziła się w Olsztynie. 

Michalina Wojciechowska - Maciej Skiba

Maciej Skiba również był uczestnikiem 11. edycji Top Model. To właśnie z nim Michalina przeżyła romantyczne chwile w programie.

Michalina Wojciechowska - chłopak

Aktualnie nie ma informacji, czy Michalina jest z kimś w związku. Nie wiadomo, jak jej relacja z Maciejem potoczyła się po zakończeniu programu. Wiadomo, że w przeszłości była w jednym poważnym związku. Ze swoim byłym partnerem na jakiś czas wyprowadziła się do Brazylii. 

Michalina Wojciechowska - Instagram

Michalinę można znaleźć na Instagramie na profilu o nazwie @michalinawojciechowska. Obserwuje ją ponad 50 tysięcy użytkowników. Przykładowe zdjęcia zamieszczamy niżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE