Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 5, Michael Jackson

i

Autor: Materiały prasowe

Michael Jackson żyje w Polsce! Ten występ dowodem

2022-10-08 9:54

Niektórzy twierdzą, że Michael Jackson nie odszedł z tego świata, a jego śmierć została upozorowana. Miłośników teorii spiskowych nie brakuje, a każdego roku pojawia się ich coraz więcej! Występ, który zobaczyli widzowie w jednym z muzycznych programów może sugerować, że teoria jest słuszna!

Michael Jackson żyje w Polsce! Wielu widzów po 5. odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie mogło uwierzyć w kreację jednej z gwiazd. Uczestniczka muzycznego show zaśpiewała wielki hit legendarnego wokalisty "Bad" i występem zagwarantowała sobie zwycięstwo. Jurorzy nie mogli wyjść z podziwu i nie wierzyli, że w kilka dni można tak dobrze nauczyć się naśladować króla popu. Poziom trudności był wyśrubowany, bo taniec, wizerunek sceniczny i przede wszystkim głos, to zestaw ciężki do podrobienia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: THRILLER - powstaje wyjątkowy film o płycie Michaela Jacksona! Za kamerą stanie ceniony pisarz

O co chodzi z JAKUBEM GRABOWSKIM? | ESKA XD - Ale to już było! #57

Michael Jackson - występ Kasi Ucherskiej

Michael Jackson czyli Kasia Ucherska zwycięzcą 6. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Choć poziom tego odcinka był bardzo wysoki, a Prince deptał Jacksonowi po piętach, to król popu nie stracił swojego pierwszego miejsca, a polska aktorka pozamiatała! Wykonała utwór "Bad", w którym próbowała naśladować taniec, wizerunek sceniczny, grę i głos legendarnego wokalisty. Najwięcej komplementów posypało się od Michała Wiśniewskiego i Roberta Janowskiego.

"To, co tutaj zrobiłaś, to pokazałaś wielką klasę. To jest w ogóle niewiarygodne, żeby w tydzień zrobić dobrze Michaela Jacksona. To jest gościu, który był absolutnie niepowtarzalny, w związku z czym, to jest ciężkie do wykonania. Kłaniam ci się w pas, bo w tym czasie zrobić to, co zrobiłaś to jest mission impossible" - powiedział oszołomiony występem Michał Wiśniewski

"Było tyle elementów znakomitych, taka bomba poszła w górę i tak cię kocham za ten występ dzisiaj. Wielki progres nastąpił, jesteś coraz lepsza!" - zachwycał się również Robert Janowski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - tabela wyników po 5. odcinku

Poza Kasią Ucherską w programie wystąpiła również Ewa Błachnio w skórze Piotra Kupichy z zespołu FEEL. Zaśpiewała wielki szlagier "Pokaż na co cię stać". Na scenie pojawili się także Michał Milowicz jako Muniek Staszczyk z T.LOVE z piosenką "Warszawa", Janusz Radek jako Prince z utworem "Purple Rain", Kasia Wilk jako Rag’n’Bone Man z hitem "Giant". Kasia Polewany w zaskakującej kreacji Urszuli Dudziak i piosenką "Papaya", Kuba Zdrójkowski w roli Chrisa Browna "Forever" oraz Robert Szpręgiel, który zaśpiewał... z domu. Choroba pokrzyżowała mu występ na scenie, ale nie poddał się i zaprezentował online. Wykonał utwór Witolda Paszta z Voxu "Zabiorę Cię Magdaleno". Odcinek wygrała Katarzyna Ucherska jako Michael Jackson, a czek na 10 tysięcy złotych przekazała Sądeckiemu Hospicjum. Tak prezentuje się tabela wyników po 5. odcinku TTBZ:

  • 1. Katarzyna Ucherska
  • 2. Kasia Polewany
  • 3. Janusz Radek
  • 4. Michał Milowicz
  • 5. Kasia Wilk
  • 6. Jakub Zdrójkowski
  • 7. Ewa Błachnio
  • 8. Robert Szpręgiel
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE