Mensa - co to jest? Milionerzy 4.08.2021

2021-08-04 13:02 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Mensa - co to jest? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Mensa - co to jest? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych, które mu pozostały? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) inteligentna osoba, B) stół w starożytnym Rzymie, C) skrzydła ołtarza, D) dług biskupa wobec parafii.

Mensa - co to jest?

Tak brzmiało pytanie za 250 tys. zł. Uczestnik bez kół postanowił zaznaczyć B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) stół w starożytnym Rzymie jest prawidłowa.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE