Medyceusze Wspaniali - ile odcinków liczy i kiedy oglądać historyczny serial?

2022-01-25 15:18 Adrian Rybak
Medyceusze Wspaniali
Autor: TVP

Medyceusze Wspaniali to nowy serial, który będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. To idealna propozycja dla fanów produkcji europejskich. Osoby, które planują oglądać serial, już się zastanawiają, ile odcinków do obejrzenia przed nimi. Postanowiliśmy sprawdzić, jak długa jest ta produkcja oraz gdzie i kiedy ją oglądać.

Seriale zagraniczne cieszą się w naszym kraju dużym zainteresowaniem, a więc polskie stacje decydują się na ich emisję. Teraz na ekrany trafi propozycja, która nosi tytuł Medyceusze Wspaniali. Serial powstał w Wielkiej Brytanii, Francji i Włoszech. Na jego emisję z polskim tłumaczeniem zdecydowała się Telewizja Polska. Premiera odbędzie się we wtorek 25 stycznia o godzinie 23:10 na antenie kanału TVP2. Kolejne odcinki mają być pokazywane w okolicach godziny 23 od poniedziałku do piątku na tym samym kanale. Fanów seriali TVP zastanawia jednak pewna kwestia. Mowa o liczbie odcinków. Widzowie lubią wiedzieć, jak długie są produkcje, które zaczynają oglądać. Odpowiedź na to pytanie znajdziecie niżej.

PRZYSIĘGA - ciekawostki z tureckiego serialu, o których nie wiedziałeś!

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Medyceusze Wspaniali - liczba odcinków

Z ilu odcinków składa się Medyceusze Wspaniali, czyli nowy serial TVP? Postanowiliśmy to sprawdzić. Jak udało nam się dowiedzieć, propozycja TVP na codzienne wieczory składa się zaledwie z 16 odcinków. Widzowie więc szybko rozstaną się z bohaterami. 

Medyceusze Wspaniali - obsada

W serialu występują między innymi: 

  • Gualtiero Burzi jako Quintino
  • Zukki DeAbaitua jako Guilio
  • Johnny Harris jako Bruno Bernardi
  • William Franklyn-Miller jako Giovanni de Medici
  • Daniel Sharman jako Lorenzo de' Medici
  • Francesco Montanari jako Savonarola
  • Sarah Parish jako Lucrezia de' Medici
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE