Mecz Polska - Szwecja Euro 2021. Transmisja ONLINE i TV. O której ostatni mecz grupowy Polaków?

2021-06-18 8:48 Adrian Rybak
EURO 2020 - TERMINARZ, GRUPY, WYNIKI, POLSKA, TABELA
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS EURO 2020 - TERMINARZ, GRUPY, WYNIKI, POLSKA, TABELA

Polska na Euro 2021 wywołuje wiele emocji. Kiedy zagra ostatni mecz? Czy awansuje do fazy pucharowej? To pytania, które zadają sobie kibice. Ostatni mecz grupowy Polska zagra ze Szwecją. Po zakończeniu tego spotkania wszystko będzie jasne. Kiedy odbędzie się mecz? Gdzie i o której będzie można go obejrzeć?

Euro 2021 wchodzi w decydujący etap fazy grupowej. Polacy zmierzyć się muszą jeszcze z dwoma rywalami - Hiszpanią i Szwecją. To od tych spotkań będzie zależało, czy naszym reprezentantom uda się awansować do fazy pucharowej. Mecz z Hiszpanią odbędzie się w sobotę 19.06.2021 o godzinie 21:00. Po tym spotkaniu będzie już wiadomo, czy Polska nadal może liczyć na dobry wynik, czy musi liczyć na cud. Decydujący będzie ostatni mecz, czyli ten ze Szwecją. Z reprezentacją ze Skandynawii zagramy kilka dni później. Z tego powodu Polacy będą musieli wrócić do Sankt Petersburga, bo to właśnie tam zaważą się ich losy. Gdzie i o której będzie można obejrzeć spotkanie? Odpowiadamy na najważniejsze pytania polskich kibiców.

Jankes, Kama i Rudy wierzą w zwycięstwo Polski z Hiszpanią. Z takim wsparciem wygramy!

Euro 2021. Polska - Szwecja: gdzie i kiedy oglądać?

Mecz Polska - Szwecja odbędzie się w środę 23 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00 na stadionie w Sankt Petersburgu (Rosja). Transmisja spotkania będzie dostępna w telewizji na antenie TVP1 i TVP Sport oraz online na stronie tvpsport.pl. Wcześniej będzie można obejrzeć studio, w którym pojawią się eksperci.

Euro 2021. Polska - Szwecja: kto wygra?

Kibice piłki nożnej zastanawiają się, kto wygra ostatnie spotkanie naszej reprezentacji podczas fazy grupowej Euro 2021. Według ekspertów faworytem jest Szwecja. Wpływ na to ma na to przede wszystkim przegrany mecz Polski z na pozór słabą Słowacją oraz remis Szwedów z Hiszpanią. Nie można jednak powiedzieć, że Polska jest bez szans na punkty.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE