Polska - Estonia

i

Autor: AKPA Polska - Estonia: kiedy i gdzie oglądać mecz?

Mecz Polska - Estonia 21.03.2024. Transmisja w TV i online. Gdzie i o której oglądać?

2024-03-20 16:07

Polska - Estonia to mecz w ramach baraży przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, które odbędą się w Niemczech w 2024 roku. Od tego starcia może zależeć, czy Biało-Czerwoni w zagrają na Euro. Po kilku nieudanych meczach w poprzednim sezonie emocje będą trzymały kibiców do ostatniej chwili. Czy tym razem uda im się wygrać. Gdzie oglądać mecz?

Polska - Estonia to mecz, który odbędzie się w czwartek 21.03.2024. To kolejny mecz reprezentacji Polski na eliminacjach do Euro 2024. Niestety nasza aktualna sytuacja jest niepokojąca. Jeśli Polacy chcą wystąpić na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy, muszą wygrać to spotkanie. To pierwszy mecz barażowy. Tylko jego zwycięzca zmierzy się w kolejnym, w którym zostanie wyłoniony uczestnik Euro. Czy na stadionie PGE Narodowym Warszawie Biało-Czerwoni będą wystarczająco szczęścia? Na własne oczy chce to zobaczyć wielu widzów. Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Estonia? Mamy informacje o transmisji.

Polska NA PEWNO przegra mecz z Estonią? To on będzie głównym winowajcą!

Marina w ciąży! Wojciech Szczęsny ponownie zostanie ojcem

Polska - Estonia: transmisja w TV i ONLINE

Mecz Polska - Estonia będzie można obejrzeć za darmo w telewizji. Transmisją wydarzenia zajmie się Telewizja Polska. Spotkanie Biało-czerwonych w ramach baraży przed Euro 2024 będzie można obejrzeć na antenie TVP1. Relacja będzie dostępna również w TVP Sport, a także w internecie na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Start o godzinie 20:35.

Kiedy następny mecz Polski?

Kolejny mecz Polski w ramach eliminacji do Euro 2024 odbędzie się pod warunkiem, że Biało-Czerwoni 21 marca wygrają z Estonią. Jeśli to się uda, wystąpią w finałowym meczu baraży. Ich rywalem byłaby Finlandia lub Walia. Finał baraży ma odbyć się 26 marca.