Mecenas Porada

i

Autor: Materiały prasowe

Mecenas Porada sezon 2 powstanie! Co wydarzy się w nowych odcinkach? Kiedy premiera na Polsacie?

2022-05-20 11:35

Cisza na planie, kamera i... akcja! Padł już pierwszy klaps na planie drugiego sezonu serialu "Mecenas Porada". Kasia ponownie otworzy drzwi swojej kancelarii. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Na początku maja padł pierwszy klaps na planie drugiego sezonu produkcji o losach błyskotliwej prawniczki. Katarzyna Porada, adwokatka wrażliwa na problemy zwykłych ludzi, ponownie otwiera drzwi swojej kancelarii. W sprawach wymagających niestandardowych działań może liczyć na pomoc niezawodnych przyjaciół: Zośki (Magdalena Wróbel), Adiego (Otar Saralidze) i Marcina (Mateusz Rusin). W serialu obok Aleksandry Domańskiej występują także Radosław Pazura, Piotr Gąsowski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Zawadzka i Monika Krzywkowska. W nowych odcinkach do grona najemców galerii handlowej dołączają Lidka (Joanna Kurowska) i Wiktor (Jakub Gąsowski), natomiast w nowego menadżera tego miejsca wciela się Karol Dziuba.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale o prawnikach. TOP10 tytułów, które wciągają od pierwszego odcinka

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Mecenas Porada sezon 2 - co wydarzy się w serialu?

Drugi sezon serialu jest areną trudnej walki o miłość i szczęście oraz zmagań z przeciwnościami losu i wymianą gorących uczuć między Kasią (Aleksandra Domańska) a Aleksem (Antoni Pawlicki). Czy zakochani w sobie prawnicy zakopią wojenny topór? Czy któreś z nich wyciągnie rękę na zgodę, a miłość zwycięży każdy kodeks?

Sonda
Lubisz oglądać seriale o prawnikach?

Mecenas Porada sezon 2 - kiedy nowe odcinki?

Za reżyserię drugiego sezonu serialu odpowiada nagrodzona między innymi Paszportem Polityki Aleksandra Terpińska. Autorami scenariusza są: Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, twórcy takich hitów jak „Magda M.”, czy „Szpilki na Giewoncie”. Nowa seria serialu „Mecenas Porada” będzie miała premierę w serwisie Polsat Box Go, późnej trafi na antenę Polsatu. Na chwilę obecną data nie została ogłoszona, ale wiemy, że zdjęcia do kontynuacji zakończą się latem 2022.