Mecenas Porada sezon 2 powstanie! Co wydarzy się w nowych odcinkach? Kiedy premiera na Polsacie?

2022-05-20 11:35 Leon Pietrzak
Mecenas Porada
Autor: Materiały prasowe

Cisza na planie, kamera i... akcja! Padł już pierwszy klaps na planie drugiego sezonu serialu "Mecenas Porada". Kasia ponownie otworzy drzwi swojej kancelarii. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Na początku maja padł pierwszy klaps na planie drugiego sezonu produkcji o losach błyskotliwej prawniczki. Katarzyna Porada, adwokatka wrażliwa na problemy zwykłych ludzi, ponownie otwiera drzwi swojej kancelarii. W sprawach wymagających niestandardowych działań może liczyć na pomoc niezawodnych przyjaciół: Zośki (Magdalena Wróbel), Adiego (Otar Saralidze) i Marcina (Mateusz Rusin). W serialu obok Aleksandry Domańskiej występują także Radosław Pazura, Piotr Gąsowski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Zawadzka i Monika Krzywkowska. W nowych odcinkach do grona najemców galerii handlowej dołączają Lidka (Joanna Kurowska) i Wiktor (Jakub Gąsowski), natomiast w nowego menadżera tego miejsca wciela się Karol Dziuba.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale o prawnikach. TOP10 tytułów, które wciągają od pierwszego odcinka

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Mecenas Porada sezon 2 - co wydarzy się w serialu?

Drugi sezon serialu jest areną trudnej walki o miłość i szczęście oraz zmagań z przeciwnościami losu i wymianą gorących uczuć między Kasią (Aleksandra Domańska) a Aleksem (Antoni Pawlicki). Czy zakochani w sobie prawnicy zakopią wojenny topór? Czy któreś z nich wyciągnie rękę na zgodę, a miłość zwycięży każdy kodeks?

Sonda
Lubisz oglądać seriale o prawnikach?

Mecenas Porada sezon 2 - kiedy nowe odcinki?

Za reżyserię drugiego sezonu serialu odpowiada nagrodzona między innymi Paszportem Polityki Aleksandra Terpińska. Autorami scenariusza są: Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, twórcy takich hitów jak „Magda M.”, czy „Szpilki na Giewoncie”. Nowa seria serialu „Mecenas Porada” będzie miała premierę w serwisie Polsat Box Go, późnej trafi na antenę Polsatu. Na chwilę obecną data nie została ogłoszona, ale wiemy, że zdjęcia do kontynuacji zakończą się latem 2022.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE