ME w siatkówce: Polska - Estonia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i TV O której?

2019-09-11 15:14
ME w siatkówce: Polska - Estonia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i TV O której?
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS ME w siatkówce: Polska - Estonia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i TV O której?

Mecz Polska - Estonia to pierwszy mecz biało-czerwonych w ramach Mistrzostw Europy 2019 w siatkówce mężczyzn. Czy uda się pokonać drużynę z Estonii? Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i TV O której?

ME w siatkówce: Polska - Estonia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i TV O której? Mecz Polska - Estonia to pierwsze spotkanie naszej reprezentacji w ramach rozpoczynających się Mistrzostw Europy 2019 w siatkówce mężczyzn. Biało-czerwoni rozegrają mecz w Rotterdamie. W grupie D oprócz Estonii, nasi siatkarze będą musieli się zmierzyć również z: Holandią, Czechami, Ukrainą i Czarnogórą. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i TV O której?

ME w siatkówce Polska - Estonia: transmisja w TV

Mecz Polska - Estonia będziecie mogli obejrzeć aż na trzech kanałach sportowych. Transmisja z pierwszego spotkania w ramach Mistrzostw Europy 2019 zostanie rozegrane w piątek 13 września 2019 roku o godzinie 16:50. Mecz zobaczycie na antenie TVP1, TVP SPORT i Polsat Sport.

ME w siatkówce Polska - Estonia: transmisja online

Jeżeli nie możecie obejrzeć meczu Polska - Estonia w telewizji, nie musicie się martwić. Stream online z pierwszego spotkania biało-czerwonych będzie dostępny za darmo na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP SPORT, oraz za dodatkową opłatą na platformie ipla.tv.

NAJNOWSZE