ME siatkarzy 2019 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać w telewizji i online?

2019-09-11 13:47 k.w.
ME siatkarzy 2019
Autor: Piotr Matusewicz/East News

Już 12 września startuje tegoroczna edycja mistrzostw Europy siatkarzy, które po raz pierwszy w historii zostaną rozegraną w aż czterech krajach. Najlepsze drużyny z całej Europy powalczą o zwycięstwo w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii. Polscy zawodnicy w pierwszej fazie turnieju zagrają w grupie D, w Holandii. Rozegrają mecze z Estonią, Holandią, Czechami, Czarnogórą oraz Ukrainą. Gdzie będzie można obejrzeć sportową rywalizację?

ME siatkarzy 2019 - transmisja na żywo to informacja, która zainteresuje wszystkich wielbicieli sportu. Już w czwartek, 12 września wystartują Mistrzostwa Europy siatkarzy. Polska reprezentacja przystąpi do nich jako uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Tokio. We wrześniu, nasi zawodnicy zagrają mecze z Estonią, Holandią, Czechami, Czarnogórą oraz Ukrainą. Czy dostępna będzie transmisja na żywo z tych wydarzeń?

ME siatkarzy 2019 - mecze Polaków

  • Polska – Estonia (Rotterdam, Ahoy Arena), 13 września, godz. 17:00
  • Holandia – Polska (Rotterdam, Ahoy Arena), 15 września, godz. 16:00
  • Polska – Czechy (Rotterdam, Ahoy Arena), 16 września, godz. 20:00
  • Polska – Czarnogóra (Amsterdam, Zuid Arena), 17 września, godz. 17:00
  • Polska – Ukraina (Amsterdam, Zuid Arena), 19 września, godz. 20:00

ME siatkarzy 2019 - transmisja w telewizji

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich osób, które chcą kibicować Polakom, podczas ich zmagań na mistrzostwach Europy siatkarzy. Mecze reprezentacji Polski będą transmitowane w telewizji! Znajdziecie je w TVP, TVP Sport oraz w darmowym Super Polsacie.

ME siatkarzy 2019 - transmisja online

Mecze Polaków będą również transmitowane w Internecie, na stronie sport.tvp.pl.

NAJNOWSZE