ME siatkarzy 2019: Holandia - Polska. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i TV o której?

2019-09-15 8:00
ME siatkarzy 2019: Holandia - Polska. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i TV O której?
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS ME siatkarzy 2019: Holandia - Polska. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i TV O której?

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2019 to wyjątkowa impreza sportowa, na którą czekali wszyscy fani tej dyscypliny. Kolejny przeciwnik, z którym spotkają się biało-czerwonych to Holandia. Czy drużyna Vital Heynena pokona swoich rywali? Gdzie obejrzeć mecz? Kiedy i o której transmisja online i w TV?

ME siatkarzy 2019: Holandia - Polska. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i TV O której? Holandia - Polska to drugie spotkanie biało-czerwonych w grupie D. Warto przypomnieć, że nasza drużyna w trakcie fazy grupowej spotka się jeszcze z Czechami, Czarnogórą i Ukrainą. Gdzie obejrzeć mecz Holandia - Polska w TV? Czy będzie udostępniona darmowa transmisja online? Wszystkie szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

ME siatkarzy 2019 Holandia - Polska: transmisja w TV

Mecz Holandia - Polska będziecie mogli obejrzeć aż na trzech kanałach sportowych. Transmisja z drugiego spotkania w ramach Mistrzostw Europy 2019 zostanie rozegrane w niedzielę 15 września 2019 roku o godzinie 15:30. Mecz zobaczycie na antenie TVP1, TVP SPORT i Polsat Sport.

ME siatkarzy 2019 Holandia - Polska: transmisja online

Jeżeli nie możecie obejrzeć meczu Holandia - Polska w telewizji, nie musicie się martwić. Stream online z drugiego spotkania biało-czerwonych będzie dostępny za darmo na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP SPORT, oraz za dodatkową opłatą na platformie ipla.tv.

NAJNOWSZE