MasterChef - jesień 2023

i

Autor: Materiały prasowe TVN

MasterChef 2023

MasterChef pełen niespodzianek! Tomasz Jakubiak jako nowy juror to nie wszystko!

2023-05-27 12:29

Rozpoczęły się poszukiwania kolejnego "MasterChefa". Program jest wielkim hitem w ramówce stacji TVN, a w nowym sezonie szykuje się sporo zmian, które mogą sprawić, że oglądalność wzrośnie jeszcze mocniej! W kolejnej odsłonie oprócz Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana w jury zobaczymy także Tomka Jakubiaka. To jednak nie koniec niespodzianek!

MasterChef to program, w którym kucharze amatorzy zamieniają się w mistrzów gastronomii. Kuchenne widowisko cieszy się niesamowitą popularnością w ramówce stacji TVN, ale również na Playerze, gdzie można oglądać nie tylko nowe odcinki, ale również wszystkie pozostałe. Twórcy formatu zdecydowali się teraz na nowe zmiany, więc jesienią 2023 roku nie zabraknie kilku niespodzianek. Włodarze stacji uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili już nowego jurora, ale to jeszcze nie wszystko!

Gwiazdy MasterChef Junior razem po latach! Zmienili się nie do poznania

Szybcy i Wściekli - 10 ciekawostek, których możesz jeszcze nie znać | To Się Kręci #15

Tomasz Jakubiak jurorem "MasterChefa"!

Tomasz Jakubiak swoją przygodę z "MasterChefem" rozpoczął w 2021 roku, kiedy gościnnie pojawił się jako juror w jednym z odcinków 10. edycji programu. W roli gościa specjalnego zawitał do studia także w trakcie 11. edycji show. Z kolei w 2022 roku kucharz dołączył do jury "MasterChef Junior". W nowym sezonie Magda Gessler, Ania Starmach, Michel Moran i Tomasz Jakubiak oceniać będą 14 nowych pretendentów do tytułu MasterChefa. Jak sobie poradzą i kto im wpadnie w oko? Przekonamy się już jesienią 2023!

Nowe studio "MasterChef" to kolejna niespodzianka dla fanów!

Dla kogo kulinarne marzenia staną się rzeczywistością? Kto zgarnie słynną statuetkę, 100 tysięcy złotych i wyda własną książkę kucharską? Kolejny sezon programu to wiele zmian i niespodzianek. Nowy juror to nie wszystko, bo będzie również nowe studio z odświeżoną aranżacją. Efekty zmian widzowie zobaczą już jesienią w stacji TVN, a poniżej możecie obejrzeć kilka przykładowych zdjęć z planu.