Natalia Paździor

i

Autor: YouTube/tvnpl

To ona wygrała pierwszą edycję MasterChef Junior. Aż trudno uwierzyć, jak się zmieniła!

2023-04-09 12:20

Natalia Paździor była pierwszą w historii zwyciężczynią kulinarnego show MasterChef Junior. Dziewczynka sięgnęła po zwycięstwo, mając zaledwie 11 lat. Choć trudno w to uwierzyć, dziś jest już prawie pełnoletnia. Jej metamorfoza jest naprawdę spektakularna.

Natalia Paździor była uczestniczką pierwszej edycji programu MasterChef Junior. 11-letnia wówczas dziewczynka szybko podbiła serca widzów, a przygotowanymi przez nią potrawami zachwycali się jurorzy kulkinarnego show. Natalia bez najmniejszego problemu pokonywała kolejne etapy formatu, docierając do ścisłego finału, w którym ostatecznie zwyciężyła. I choć trudno w to uwierzyć, od zakończenia pierwszej edycji MasterChef Junior w tym roku minęło już 6 lat. Zainteresowani internauci mogą jednak z łatwością sprawdzić, co dziś robi i jak wygląda Natalia Paździor. 17-latka ma oddaną rzeszę fanów w mediach społecznościowych, a jej konto na TikToku obserwuje ponad 350 tysięcy osób.

Meluzyna w jej wykonaniu była hitem. Nela z The Voice Kids zmieniła się nie do poznania!

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Natalia Paździor dzisiaj

Zmagania Natalii śledziły miliony widzów. Wielu z nich zastanawia się dziś, jak wygląda i co robi zwyciężczyni pierwszej edycji MasterChef Junior. Wszystko wskazuje na to, że prawie pełnoletnia Natalia Paździor obrała inny życiowy kierunek. 17-latka realizuje się jako influencerka. Jej konta w mediach społecznościowych śledzą tysiące fanów. Na Instagramie ma ona blisko 90 tysięcy obserwujących, natomiast na TikToku aż 350 tysięcy. Przeglądając jej najnowsze zdjęcia, trudno uwierzyć, że to naprawdę ona. Co za metamorfoza!

Sonda
Który program jest lepszy: MasterChef czy MasterChef Junior?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE