MasterChef Junior

i

Autor: TVN/FOKUSMEDIA/NEWSPIX.PL // screen z Instagrama @julkacymbaluk

Gwiazdy MasterChef Junior razem po latach! Zmienili się nie do poznania

2023-01-09 15:41

Od premiery pierwszej edycji programu MasterChef Junior minęło prawie siedem lat. Wielu z uczestników, którzy stanęli do walki o wygraną w pierwszych odsłonach show, jest już dorosłych. Doskonałym dowodem na upływ czasu są wspólne zdjęcia Julii Cymbaluk i Jakuba Tomaszczyka ze studniówki. Finaliści formatu bawili się razem.

Julia Cymbaluk i Jakub Tomaszczyk jako dzieci brali udział w programie MasterChef Junior. Jakub próbował swoich sił w pierwszej odsłonie kulinarnego show, gdzie ostatecznie zajął drugie miejsce, natomiast Julia natomiast okazała się być zwyciężczynią jego drugiej edycji. Młodemu kucharzowi udało się sięgnąć po wygraną dopiero kilka lat później, w 2022 roku, ale już w MasterChefie dla dorosłych. I choć Julia i Jakub byli gwiazdami dwóch różnych edycji, to mieli okazję się poznać i mocno ze sobą zaprzyjaźnić. Jak można wywnioskować bowiem ze zdjęć pozostawionych w mediach społecznościowych, pełnoletni Kuba zaprosił swoją piętnastoletnią koleżankę na studniówkę. Zwyciężczyni MasterChefa Juniora dodała szyku, stawiając na czarną suknię z rozcięciem. Internauci nie mogą wyjść z podziwu i zachwycają się wspólnymi fotografiami uczestników popularnego programu. Niektórzy z nich podejrzewają nawet, że może łączyć ich coś więcej niż przyjaźń.

Zwycięzca MasterChefa brał już udział w innym programie! Tym razem sięgnął po wygraną

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Julia Cymbaluk i Jakub Tomaszczyk

Wspólne zdjęcia uczestników MasterChef Juniora są dowodem na to, że czas pędzi jak szalony. Kiedy Julia i Jakub brali udział w telewizyjnym show, byli uroczymi dzieciakami. Dziś Kuba jest już pełnoletni, a jego studniówkowa partnerka ma 15 lat. Internauci nie szczędzili komplementów młodym kucharzom.

Od dzisiaj mam nowy ship ?❤️?

Super razem wyglądacie ??

No jaki sztosik.. Wyglądacie jak zakochańce ? 

Jest moc! Brawo Wy? - piszą.

Trzeba przyznać, że zarówno Kuba, jak i Julia faktycznie prezentowali się bardzo elegancko. Rozpoznalibyście ich na ulicy?

Sonda
Który program jest lepszy: MasterChef czy MasterChef Junior?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE