Marta Wiejak: wiek, wzrost, Instagram, brat, filmy, Piloci

2019-02-23 21:27
Marta Wiejak
Autor: screen instagram.com/marta_wiejak/ screen instagram.com

Marta Wiejak: wiek, wzrost, Instagram, brat, filmy, Piloci - te kwestie z życia aktorki ciekawią was najbardziej. Zbieramy informacje w jednym newsie!

Marta Wiejak: wiek, wzrost, Instagram, brat, filmy, Piloci - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat polskiej aktorki. Co warto wiedzieć o Marcie Wiejak? Zdecydowanie lepiej znana jest widzom sztuk teatralnych i musicali. Marta z telewizją jak na razie nie miała za wiele wspólnego - jak poradzi sobie na scenie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Katarzyna Dąbrowska: wiek, wzrost, Instagram, mąż, piosenki, teatr

Marta Wiejak: wiek

Co ciekawe, nigdzie nie ma informacji na temat roku urodzenia ani wieku aktorki! Niewiele tak naprawdę wiadomo o jej życiu prywatnym poza tym, że Marta pochodzi z Puław.

Marta Wiejak: wzrost

Marta może pochwalić się nienaganną, posągową figurą. Choć dokładny wzrost aktorki nie jest znany, zalicza się ona raczej do grona dość wysokich kobiet.

Marta Wiejak: Instagram

Instagram Marty to marta_wiejak. Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami promującymi nowe wydarzenia artystyczne, w których bierze udział, a także fotkami ze swoich prywatnych chwil.

Marta Wiejak: brat

Bratem aktorki jest Adam Wiejak, znany youtuber. Adam ma swój kanał o nazwie Poszukiwacz, w którym opowiada o śmiesznych filmikach, które znalazł w sieci. Można oglądać go także m.in. w programie Matura to bzdura.

Marta Wiejak: filmy

Skupiająca się na teatrze Marta nie ma na swoim koncie zbyt dużej liczby ról filmowych. Zagrała m.in. epizodyczną rolę tancerki w serialu Bodo.

Marta Wiejak: Piloci

Marta nie tylko śpiewa, ale również tańczy! Aktorka związana jest z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie grała w takich musicalach jak Piloci, Ale musicale!, Deszczowa piosenka, Księga dżungli czy Alicja w krainie czarów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE