Marta Manowska zaczynała jako aktorka! Zagrała w znanym serialu

2020-11-20 15:42 AW
Marta Manowska
Autor: WBF

Program Rolnik szuka żony, który emitowany jest w Telewizji Polskiej od 2014 roku, okazał się jednym z największych hitów stacji. Każdy kolejny sezon tego reality show śledzą z wypiekami na twarzy miliony widzów. Program stał się także trampoliną do kariery dla Marty Manowskiej, która jest jego prowadzącą od pierwszej edycji. Okazuje się jednak, że uważni widzowie mogli poznać Martę już nieco wcześniej.

Marta Manowska zaczynała jako aktorka! Zagrała w bardzo znanym polskim serialu. Widzowie niezwykle polubili Martę jako prowadzącą Rolnik szuka żony. Dała się poznać jako bardzo ciepła osoba z niezwykle serdecznym nastawieniem do uczestników. Popularność w programie sprawiła, że Marta Manowska została także prowadzącą m.in. Sanatorium miłości czy Ośmiu wspaniałych.

Marta Manowska zaczynała jako aktorka

Choć Marta Manowska z wykształcenia jest dziennikarką - skończyła ten kierunek na Uniwersytecie Śląskim - zanim dała się poznać jako gwiazda telewizji, miała za sobą kilka prób aktorskich. Pierwszą już w 2009 roku, gdy zagrała epizod w telewizyjnym filmie Co mówią lekarze. W 2012 roku wystąpiła w teledysku do piosenki Ocaleni Moniki Kuszyńskiej, a dwa lata później zagrała także w reklamie, która promowała województwo lubelskie.

Marta Manowska ma za sobą także epizodyczną rolę w popularnym polskim serialu - Hotel 52. Chociaż rola Manowskiej była tam niewielka, w produkcji grała u boku największych polskich gwiazd takich jak Magdalena Cielecka czy Filip Bobek. Trzeba przyznać, że Marta przez te kilka lat przeszła naprawdę ogromną drogą do znanej osobowości telewizyjnej, którą jest dzisiaj!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE