Marcin Tyszka z Małgorzatą Kożuchowską na zdjęciu sprzed 25 lat! Poznalibyście, że to oni?

2020-06-29 16:56 aw
Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Marcin Tyszka, który dał się poznać polskim widzom przede wszystkim jako surowy juror w programie Top Model, na co dzień jest znanym i cenionym na świecie fotografem mody. Jego kariera rozpoczęła się jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, a od tego czasu zdążył wypracować sobie niepodważalną renomę. Tyszka postanowił puścić oko do swoich obserwujących na Instagramie i pokazał zdjęcie sprzed lat, na którym naprawdę trudno go rozpoznać.

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie z Dawidem Wolińskim i Małgorzatą Kożuchowską sprzed 25 lat. Bardzo się zmienili? Niewątpliwie cała trójka od lat ma wiele wspólnego z modą. Tyszka jako fotograf, Woliński - projektant, a Małgorzata Kożuchowska przez wiele osób uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show biznesie. To zdjęcie udowadnia, że jednak nie zawsze tak było.

Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed 25 lat

Przyjaźń Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki sięga wielu lat wstecz. Nie wszyscy jednak wiedzą, że słynny fotograf i projektant od dawna blisko przyjaźnią się także z Małgorzatą Kożuchowską. Tyszka postanowił przypomnieć o tym fakcie na zdjęciu, które wrzucił na Instagram. Napisał, że wspólna fotka pochodzi sprzed 25 lat, czyli z 1995 roku, i została zrobiona w Lizbonie:

Tercet Egzotyczny 🥳 To ciężka robota być ikoną mody od prawie trzech dekad !

Co ciekawe, w listopadzie 2019 roku Tyszka udzielił krótkiego wywiadu Faktowi, w którym wspomniał, że Małgorzata Kożuchowska czasem lubi się dobrze zabawić:

Małgosia potrafi wypić troszkę szampana i odpiąć wrotki. Zdarzyło się, że tańczyliśmy na stole i to wcale nie była szósta rano, tylko 17, stara knajpa w Lizbonie. To takie wspomnienia, o których kiedyś będzie można napisać książkę

Czy to właśnie ten wypad do Lizbony, podczas którego zostało zrobione zdjęcie, miał wówczas na myśli fotograf?

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE