Marcin Bosak - żona, dzieci, wiek, siostra, Instagram, wzrost, partnerka

2020-02-18 15:27 kw
Marcin Bosak
Autor: wbf

Marcin Bosak to aktor, który ma na swoim koncie występ w takich produkcjach jak Na dobre i na złe czy też Miodowe lata. To jednak rola Kamila Gryca w M jak miłość przyniosła mu największą rozpoznawalność i sympatię ze strony widzów. Już wkrótce gwiazdor zadebiutuje w zupełnie nowej roli - będzie uczestnikiem jedenastej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje na temat aktora.

Marcin Bosak - żona, dzieci, wiek, siostra, Instagram, wzrost, partnerka - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktora. Marcin Bosak jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Zadebiutował w 1995 roku w filmie telewizyjnym Marcela Szytenchelma - Z piosenką na Belweder. Później zagrał w Na dobre i na złe, Miodowych latach, w M jak miłość oraz w komedii Tylko mnie kochaj. 

Marcin Bosak - wiek, wzrost

Aktor urodził się 9 września 1979 roku w Łodzi. Ma 40 lat i 177 centymetrów wzrostu.

Marcin Bosak - żona, dzieci

Bosak przez 15 lat był związany z aktorką Moniką Pikułą, z która ma dwóch synów - Władysława i Jana. Para rozstała się w 2017 roku. Aktualnie aktor związany jest z Marią Dębską, również aktorką.

Marcin Bosak - siostra

Aktor ma młodszą siostrę - Annę, która brała udział w pierwszej edycji programu You Can Dance - Po prostu tańcz. Dotarła do finału, w którym zajęła trzecie miejsce.

Marcin Bosak - Instagram

Aktor ma oczywiście konto na Instagramie. Znajdziecie go pod nickiem @bosak.marcin.

NAJNOWSZE