Filip Gurłacz - Instagram, wiek, Wataha, rodzice, M jak miłość, żona

2020-02-18 13:28 kw
Filip Gurłacz
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Filip Gurłacz to aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji serialowych jak Zakochani po uszy, M jak miłość czy też Wataha. Gwiazdor ma również na koncie udział w filmach Miasto 44, Spowiedź oraz Powidoki. Już wkrótce będzie mieli okazję oglądać go w zupełnie innej roli - wystąpi w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czego nie wiecie o przystojnym aktorze? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o nim.

Filip Gurłacz - Instagram, wiek, Wataha, rodzice, M jak miłość, żona - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktora. Mimo że aktor ma na swoim koncie występ w M jak miłość oraz w Za marzenia, to rola w Zakochanych po uszy przyniosła mu największą rozpoznawalność. W serialu TVN7 gwiazdor wciela się w Adriana - brata Asi, głównej bohaterki. Poznajcie bliżej Filipa Gurłacza.

Filip Gurłacz - wiek

Filip Gurłacz urodził się w 1990 roku. Ma 30 lat.

Filip Gurłacz - żona

Dla wszystkich fanek przystojnego aktora mamy smutną wiadomość. Filip Gurłacz od ponad 3 lat jest żonaty. Jego wybranką jest Małgorzata Patryn-Gurłacz.

Filip Gurłacz - rodzice

To rodzice doradzili Filipowi, aby zajął się aktorstwem. On sam chciał być jednocześnie policjantem, strażakiem oraz dyrektorem. Poszedł nawet na studia inżynierskie, ponieważ wiedział, że po nich będzie dobrze zarabiać i krótko pracować. Okazało się jednak, że to nie było to, dlatego szybko rzucił studia. Rodzice doradzili mu, aby zajął się aktorstwem, ponieważ świetnie czuł się na scenie. Jak widać, był to świetny pomysł.

Filip Gurłacz - M jak miłość

Aktor grał w ukochanym serialu Polaków - w M jak miłość, w którym wcielał się w aspiranta Roberta Wrońskiego.

Filip Gurłacz - Instagram

Aktor ma oczywiście konto na Instagramie, gdzie znajdziecie go pod nickiem @filipgurlacz_official. Aktor wrzuca tam zarówno zdjęcia z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Zdjęcie @maciek_kosmala . Miłej niedzieli! Post udostępniony przez Filip Gurłacz (@filipgurlacz_official)
NAJNOWSZE