MARCELINA LESZCZAK z TOP MODEL w serialu MIŁOSĆ NA BOGATO! Kogo zagra?

2013-08-22 18:10
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Już 29 sierpnia o godz. 19.30 premierę będzie miał pierwszy odcinek nowej produkcji kanału VIVA Polska "Miłość na bogato". Główną rolę zagra w nim Marcelina Leszczak z TOP MODEL. Zobacz kogo zagra modelka!

Już 29 sierpnia o godz. 19.30 premierę będzie miał pierwszy odcinek nowej produkcji kanału VIVA Polska „Miłość na bogato”. Główną rolę zagra w nim Marcelina Leszczak z TOP MODEL. Zobacz kogo zagra modelka!


Marcela (Marcela Leszczak) – jest uznaną modelką. Kilka miesięcy temu wróciła do Polski z zagranicznego kontraktu. Jej wyjazd był powodem rozstania z Jankiem, z którym była związana przez około rok. Jak to się mówi – stara miłość nie rdzewieje – dlatego szybko do siebie wrócili. Ciągle zajęta pracą: zdjęcia, reklamy i inne ważne dla niej zlecenia, dzięki którym może żyć na wysokim poziomie, pozwolić na dobre auto oraz luksusowe mieszkanie. Jej najlepszą przyjaciółką jest Sylwia, a największym wrogiem… była dziewczyna Janka.

Janek (Janek Bielski) – chłopak Marceli. Energiczny, bezpośredni, a na dodatek flirciarz. Jest właścicielem modnego klubu i restauracji w Warszawie. Jeździ wysokiej klasy samochodem, Jego apartament w modnej dzielnicy jest jeszcze w remoncie, więc pomieszkuje u Marceli. Rozpieszcza ją - pomaga utrzymać mieszkanie, kupuje drogie prezenty, zaprasza na kolacje. Zdarza mu się flirtować z dziewczynami, ale zawsze twierdzi, że to w ramach obowiązków służbowych.

Monika (Monika Pietrasińska) – była dziewczyna Janka, z którym rozstała się przed powrotem Marceli do Warszawy. Modelka znana z okładki popularnego czasopisma dla mężczyzn. Teraz związana jest ze starszym, bogatym biznesmenem, który nie ma dla niej zbyt wiele czasu. Monika lubi bywać w modnych klubach i drogich restauracjach. Wciąż zdarza jej się prosić o pomoc swojego byłego chłopaka Janka, co doprowadza Marcelę do szału. Nie chce tracić też kontaktu ze starą paczką i lubi wiedzieć ‘co w tej trawie piszczy’.


PD

źrodło - mat prasowe
fot. VIVA POLSKA

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE