Mam Talent 2021 - wnuczek Daniela Olbrychskiego w programie TVN! Wygra 13. edycję?

2021-09-27 15:22 kg
Mam Talent 2021
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Na początku września 2021 roku premierę miała trzynasta edycja Mam Talent. Po raz kolejny uczestnicy show udowadniają, że w Polsce nie brakuje osób o niezwykłych umiejętnościach. Wokaliści, akrobaci czy też tancerze - wszyscy marzą o tym, aby wygrać w popularnym talent show. W ostatnim odcinku Mam Talent w castingu wziął udział wnuczek Daniela Olbrychskiego. Czy ma on szansę na finał 13. edycji?

Mam Talent 2021 - wnuczek Daniela Olbrychskiego w programie TVN! Trzynasta edycja Mam Talent przyniosła sporo zmian. W najnowszych odcinkach talent show w składzie jury znaleźli się: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment, który zajął miejsce Agustina Egurroli. Z kolei w roli prowadzących mamy okazję oglądać Marcina Prokopa oraz Michała Kempę, który zastąpił Szymona Hołownię. Nie brakuje również zupełnie nowych uczestników, którzy walczą o wygraną.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Mam Talent 2021 - wnuczek Daniela Olbrychskiego

Podczas 4. odcinka Mam Talent, wyemitowanego w sobotę 25 września 2021 roku na antenie TVN, wśród uczestników pojawiła się grupa Akademia Szermierzy. Antoni, Mikołaj i Grzegorz trenują w jednym klubie, ale każdy w innej kategorii (Szermierka, Szermierka Choreograficzna, Choreografia Walk Bronią Białą). Wszyscy interesują się rekonstrukcjami historycznymi i czynnie biorą w nich udział.

W programie zaprezentowali walkę pokazową na długie miecze i przeszli do kolejnego etapu 13. edycji. Okazuje się, że Antoni, jeden z członków Akademii Szermierzy, jest wnukiem Daniela Olbrychskiego. Czy dotrze on do finału Mam Talent? O tym przekonamy się już w najbliższych tygodniach!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE