Mam Talent

i

Autor: Materiały Prasowe

Mam Talent wraca! Kuba Wojewódzki zastąpi w jury Agustina Egurrolę?!

2021-04-30 13:36

Na ten moment czekali wszyscy fani programu Mam Talent! Po dwuletniej przerwie jedno z najpopularniejszych telewizyjnych talent show w końcu wraca do TVN. Przez 12 lat program emitowany był niezmiennie w jesiennej ramówce stacji, a odcinki rozpoczynały się już od września. Jednak w maju 2020 roku TVN zapowiedział, że planowana 13. edycja zostanie przesunięta na kolejny rok. Pod koniec kwietnia 2021 stacja poinformowała o rozpoczęciu castingów do Mam Talent, co oznacza, że już niebawem możemy spodziewać się nowych odcinków programu!

Mam Talent wraca do TVN w 2021 roku! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami stacji 13. edycja została przełożona o rok. Jednak w nowych odcinkach na widzów czeka jednak prawdopodobnie wiele zmian - zarówno za stołem jurorskim, jak i wśród prowadzących program. Z Mam Talent pożegnał się już Szymon Hołownia i wiele wskazuje na to, że nie powróci do niego także Agustin Egurrola.

Mam Talent wraca! Kuba Wojewódzki zastąpi w jury Agustina Egurrolę?!

30 kwietnia na stronie TVN pojawiła się informacja o rozpoczęciu castingów do 13. edycji programu - zgłaszać można się przez specjalny formularz aż do 15 lipca. Ogłoszenie powrotu Mam Talent wywołuje jednak pytania o skład jury. Od 6. edycji, która emitowana była w 2013 roku, występy uczestników oceniali Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola. Choreograf postanowił jednak spróbować swoich sił w innym programie  - został jurorem w trzeciej edycji tanecznego show Telewizji Polskiej, Dance Dance Dance, które emitowane jest wiosną 2021. 

Co ciekawe, już w czerwcu 2020 roku dostaliśmy małą zapowiedź, że to Kuba Wojewódzki zajmie miejsce Egurroli za stołem jurorskim! Dziennikarz na swoim fanpage'u udostępnił wówczas stare zdjęcie zapowiadające jedną z pierwszych edycji Mam Talent, na którym pozuje z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak i podpisał je jednym słowem: 'Wracamy'. Post jednoznacznie sugerował, że Wojewódzki miałby zastąpić Agustina Egurrolę. Jak na razie nie pojawiły się oficjalne potwierdzenia tej informacji ze strony stacji - niewykluczone, że więcej szczegółów poznamy niebawem. Kuba Wojewódzki pełnił rolę jurora Mam Talent przez trzy pierwsze edycje, które emitowane były w latach 2008-2010. Gdy zdecydował się odejść z show, rolę przewodniczącego jury, którą pełnił, przejęła Agnieszka Chylińska.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21