Mały Zgon - ile odcinków liczy serial Juliusza Machulskiego na Canal+?

2020-03-25 10:36
Mały Zgon
Autor: screen youtube.com, kanał CANAL Plus Polska screen youtube.com

Juliusz Machulski wielokrotnie dał się poznać jako niedościgniony mistrz polskich komedii kryminalnych. Twórca takich hitów jak Kiler, Pieniądze to nie wszystko czy Vinci powraca tym razem z serialem. Mały Zgon ma być czarną komedią osadzoną w realiach małej polskiej miejscowości, przedstawiającą w krzywym zwierciadle skorumpowanych policjantów, kartele narkotykowe i polską służbę więzienną.

Mały Zgon - ile odcinków liczy serial Juliusza Machulskiego na Canal+? Zdjęcia do nowej produkcji stacji rozpoczęły się wiosną 2019 roku. W obsadzie Małego Zgonu znalazła się plejada znakomitych polskich aktorów, m.in. Piotr Grabowski, Anna Seniuk, Katarzyna Herman, Jacek Koman czy Karolina Gorczyca.

Mały Zgon - o czym jest serial?

Jak czytamy w oficjalnym opisie, który znajduje się pod zapowiedzią serialu, Mały Zgon to kryminalna komedia, w której skorumpowani stróże prawa zmierzą się z milionowymi długami karcianymi, a międzynarodowy kartel narkotykowy z poczciwymi, rodzimymi zakapiorami z Mazur. W cichym i spokojnym Małym Zgonie, sezon na zgony właśnie się rozpoczyna. Serial zabierze widzów w porywającą, czarno-komediowo kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony. 

Mały Zgon - ile odcinków liczy? Kiedy premiera?

Wbrew początkowym zapowiedziom pierwszy odcinek serialu ukazał się nie w 2019, a dopiero wiosną 2020 roku. Pierwszy sezon serialu składa się z 10 odcinków.

NAJNOWSZE