Małgorzata Socha ma koronawirusa?! Wstrzymano zdjęcia do 16. sezonu Przyjaciółek

2020-07-14 13:44
Małgorzata Socha
Autor: WBF

Serial Przyjaciółki, emitowany na Polsacie od 2012 roku, ukazuje się dwa razy do roku - w wiosennej i jesiennej ramówce. Kiedy zostały poluzowane obostrzenia związane z koronawirusem, aktorzy i ekipa serialu powrócili na plan, aby kręcić 16. już sezon, który ma trafić do emisji od września. Zdjęcia jednak zostały wstrzymane po 1,5 miesiąca z powodu zakażenia koronawirusem jednej z aktorek.

Małgorzata Socha ma koronawirusa? Twórcy Przyjaciółek podjęli decyzję o przerwaniu zdjęć na planie serialu ze względów bezpieczeństwa. Ekipa, podobnie jak w przypadku wielu innych seriali i programów, powróciła na plan po przerwie na początku czerwca. Jak podają media, wszystkie osoby, które miały kontakt z zakażoną aktorką, będą musiały poddać się teraz badaniom.

Małgorzata Socha ma koronawirusa? Zdjęcia do Przyjaciółek wstrzymane

O tym, że jedna z członkiń obsady jest zarażona koronawirusem, Fakt informował we wtorek 13 lipca. Doniesienia te potwierdził reżyser serialu, Grzegorz Kuczeriszka, w rozmowie z Rzeczpospolitą. Póki co zdjęcia do serialu zostały wstrzymane, a testom musi poddać się cała niemal sześćdziesięcioosobowa ekipa. Jeśli testy wyjdą pozytywnie, kręcenie serialu zostanie zawieszone na bliżej nieokreślony czas.

We wtorek 14 lipca serwis Gala.pl poinformował, że aktorką zarażoną koronawiursem jest Małgorzata Socha - taką informację miała przekazać osoba pracująca na planie serialu. Aktorka ani osoby odpowiedzialne za produkcję Przyjaciółek jak na razie nie skomentowały tego doniesienia.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE