Małgorzata Kożuchowska: wiek, wzrost, mąż, syn, Instagram, Proceder

2019-11-19 14:15
Małgorzata Kożuchowska
Autor: WBF

Małgorzata Kożuchowska: wiek, wzrost, mąż, syn, Instagram, Proceder - te frazy na temat polskiej aktorki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Małgorzacie Kożuchowskiej? Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość, a w późniejszych latach - Natalii Boskiej w serialu Rodzinka.pl. Kożuchowska jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralną w Warszawie, którą ukończyła w 1994 roku.

Małgorzata Kożuchowska: wiek, wzrost, mąż, syn, Instagram, Proceder - te zapytania temat aktorki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Kożuchowska rozpoczęła karierę aktorską już po zakończeniu studiów. Pierwszą rolę otrzymała w filmie Oczy niebieskie, a zaledwie rok później, w 1995 roku, zagrała w kultowym polskim filmie Młode wilki.

Małgorzata Kożuchowska: wiek

Aktorka urodziła się 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu. W 2019 roku skończyła 48 lat.

Małgorzata Kożuchowska: wzrost

Małgorzata Kożuchowska jest raczej średniego wzrostu - aktorka mierzy 170 cm.

Małgorzata Kożuchowska: mąż

Mężem aktorki jest dziennikarz Bartłomiej Wróblewski. Para wzięła ślub w 2008 roku.

Małgorzata Kożuchowska: syn

Syn pary, Jan Franciszek, urodził się w 2014 roku.

Małgorzata Kożuchowska: Instagram

Instagram aktorki to malgorzatakozuchowska_. Małgorzata wrzuca tu przede wszystkim zdjęcia związane ze swoimi planami zawodowymi - między innymi zdjęcia z planów filmowych nowych produkcji, w których bierze udział.

Małgorzata Kożuchowska: Proceder

Kożuchowska zagrała jedną z głównych ról w filmie Proceder opowiadającym o życiu rapera Tomasza Chady. Produkcja weszła na ekrany kin 15 listopada 2019.

NAJNOWSZE