Magia nagości. Polska - kiedy oglądać w Zoom TV? Emisja, online, powtórki

2021-04-21 11:10 kg
Beata Olga Kowalska
Autor: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Magia nagości. Polska to kontrowersyjne show, które już wkrótce zadebiutuje na antenie Zoom TV. Program oparty jest na brytyjskim formacie Naked Attraction. Do tej pory powstało jego kilka lokalnych wersji, między innymi w Rosji, Danii czy też Finlandii, a każda z nich cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów. Kiedy oglądać premierowe odcinki polskiej odsłony show? Sprawdźcie dni i godziny emisji Magii nagości.

Magia nagości. Polska - emisja, online, powtórki. Magia nagości to telewizyjny eksperyment, który ma pokazać, czy wybór partnera życiowego tylko i wyłącznie na podstawie wyglądu fizycznego, może zapewnić powodzenie związku. Uczestnicy show widząc tylko nagie ciała kandydatów i kandydatek, muszą wytypować dwójkę, która najbardziej przypadnie im do gustu. W kolejnym etapie programu zobaczą oni twarze swoich wybranków i ostatecznie wybiorą jedną osobę, z którą udadzą się na randkę.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Magia nagości. Polska - kiedy oglądać w Zoom TV?

Nowy program zadebiutuje na antenie Zoom TV już w piątek 14 maja 2021 roku, o godzinie 23:00. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień, o tej samej porze. Program ma składać się z dwunastu epizodów, a jego prowadzącą będzie Beata Olga Kowalska.

NAJNOWSZE